• Хід заняття: На дошці прикріплена заздалегідь вирізана кошик.

  • Аплікація «Гриби для їжачка»




    Дата конвертації15.06.2017
    Розмір3,31 Kb.
    ТипАплікація. Ідеї ​​для дитячої творчості

    Наталія Стародубцева
    Аплікація «Гриби для їжачка»

    Художньо-естетичний розвиток (Аплікація)

    Тема: Гриби для їжачка.

    технології:

    1. здоров'язберігаючих

    2. Ігрові

    3. Розвиваючі

    4. Комунікативні

    5. Тріз

    6. Модульні

    7. Експериментування і елементи дослідницької діяльності.

    мета:

    1. Вчити дітей зрізати кути квадрата, закругляя їх.

    2. Закріплювати вміння тримати правильно ножиці, різати ними.

    3. Акуратно наклеювати частини зображення в аплікації.

    4. Вчити робити висновки про виконану роботу.

    Матеріали для заняття:

    • Ножиці

    • Клей

    • Прямокутник коричневого кольору

    Прямокутник жовтого кольору

    • Ганчірочки для видалення зайвого клею

    • Церати

    Їжачок іграшка

    Вирізана кошик

    • Серветки вологі.

    Хід заняття: На дошці прикріплена заздалегідь вирізана кошик.

    Педагог: Хлопці! До нас в гості прийшов лісової житель. Хто це?

    Відповідь дітей. Їжачок.

    Педагог: А чим він харчується в лісі?

    Відповідь дітей.

    Педагог: А де їжаки живуть в лісі?

    Відповідь дітей.

    Педагог: А як він фирчіт?

    Відповідь дітей.

    Педагог: А як ви думаєте чи легко їжаку в лісі знайти грибочки?

    Відповідь дітей.

    Педагог: Хлопці, а давайте ми йому зробимо цілий кошик грибочків?

    Педагог: А ви пам'ятаєте, як треба користуватися ножицями?

    Відповідь дітей.

    Педагог пояснює, як зрізати куточки у прямокутника.

    Потім в повітрі пальцями імітуємо зрізання кутів.

    Педагог: Після того як виріжемо деталі гриба треба викласти на листочку.

    Физминутку. Ось згорнувся їжак в клубок

    Тому, що він змерз.

    Лучик їжачка торкнувся.

    Їжачок встав і потягнувся.

    Піднімайте плечики,

    Стрибайте коники.

    Вище, вище, високо,

    Стрибати на носках легко.

    Ось ми встали, подихали,

    Урок далі продовжуємо.

    Діти виконують завдання.

    Педагог: Молодці хлопці, скільки багато грибів ми зробили. А зараз давайте складемо їх в наш кошик.

    Діти по черзі клеять грибочки в кошик.

    Педагог: Хлопці! а як ви думаєте, важка кошик грибів вийшла у нас? Відповідь дітей.

    Педагог: А для кого ми її збирали? Відповідь дітей.

    Педагог: А розкажіть, складно було вам виконати роботу?

    Педагог: Хто мені розповість, як ви вирізали грибочки?

    Відповідь дітей.

    Педагог: Хлопці! Давайте ми цю корзину подаруємо їжакові. Нехай він буде радіти за нас, що ми такі хороші, дружні допомогли їжакові зібрати стільки грибів. Педагог віддає кошик грибів їжакові. Їжачок тікає в ліс подякувавши дітей.





    Аплікація «Гриби для їжачка»