Заняття по НОД аплікація в другій молодшій групі Тема «Бджілка»




Дата конвертації17.05.2017
Розмір3.84 Kb.
ТипАплікація. Конспекти занять, НОД

Олена Молодчого
Заняття по НОД аплікація в другій молодшій групі Тема «Бджілка»

Мета: Сформувати у дітей уявлення про комах. Завдання: 1. Навчальні: дати уявлення про різноманітність комах, формувати навички акуратної роботи. Вчити створювати образ бджілки з деталей. 2. Розвиваючі: розвивати зорову увагу, пам'ять, мислення, мова, розвивати загальну моторику рук. 3. Виховують: виховувати допитливість, дбайливе ставлення до живого. Матеріал: Іграшка Бджілка; готові форми крил (білого кольору, тулуб (жовтого кольору, вусики (коричневого кольору, очі (білого кольору, смужки (коричневого кольору, клей пва, пензлики, баночка під клей, серветки. Хід заняття: Діти сідають на стільчики по колу, на килим . Вихователь: Хлопці подивіться хто до нас сьогодні прилетів в гості. (Діти розглядають бджілку). Загадка: Над квіткою вона дзижчить,

До вулика швидко так летить,

Мед свій в стільники віддала,

Як звуть її? ... Діти дають правильну відповідь. / Бджілка /. Виділяємо особливі ознаки комахи »У бджілки є: крила, літає, кусає, дзижчить». Вихователь: Хлоп'ята бджілка прилетіла до нас з казкового лісу, де багато-багато казкових квітів. Де вона збирала пилок для меду. Але бджілка заблукала. Давайте їй допоможемо знайти дорогу назад в ліс. (Діти погоджуються). Вихователь: Але для того, що б їй допомогти, потрібно знайти цей казковий ліс. Давайте ми з вами пограємо в гру (Діти виходять грати в гру) За рівної доріжці

Опис гри:

Діти сидять на стільцях або на лавках. Вихователь пропонує їм піти гуляти. Вони встають з місця, вільно групуються або будуються в колону.

Вихователь каже ритмічно, в певному темпі, наступний текст:

За рівної доріжці,

За рівної доріжці (діти йдуть кроком)

Крокують наші ніжки раз, два, раз, два.

За камінцях, по камінцях,

За камінцях, по камінцях, (стрибають на двох ногах, злегка просуваючись вперед)

В яму - бух. (Сідають навпочіпки)

Вилізли з ями. (Діти піднімаються).

Після двох-трьох повторень вихователь вимовляє такий текст:

За рівної доріжці,

За рівної доріжці (діти йдуть кроком)

Втомилися наші ніжки,

Втомилися наші ніжки.

Ось наш будинок

Там ми живемо. (Діти йдуть або біжать до стільців і займають кожен своє місце)

Повторити гру можна 2-3 рази. Вихователь: Хлопці які ви всі молодці. А тепер давайте ми з вами пройдемо на свої місця за стіл і допоможемо пчёлке полетіти в казковий ліс. (Діти сідають на свої місця і приступають до склеювання бджілки по етапної): 1. Приклеїти смужки на тулуб; 2. Приклеїти очі; 3. Приклеїти вусики; 4. Приклеїти крильця. Вихователь: Читання вірша В. Зубков *** Влітку бджілок цілий день Збирати нектар не лінь. Віднесу його потім. У вулик - свій чудовий будинок. Над квіткою бджола дзижчить І нектар зібрати поспішає Весь нектар, що збере, Перетворює бджілка в мед. Підсумок: Вихователь викладає всіх бджілок на стіл, і хвалить дітей за їх виконану роботу. Вихователь: Хлопці ви всі такі молодці, все дуже постаралися, а тепер давайте ми з вами розімніть наші пальчики. Пальчикова гімнастика Пчілки

Будиночок маленький на ялинці,

Будинок для бджіл, а де ж бджілки?

Треба в будинок постукати,

Раз два три чотири п'ять.

Я стукаю, стукаю по ялинці,

Де ж, де ж ці бджілки?

Стали раптом вилітати:

Раз два три чотири п'ять! Одна з рук стоїть на столі, спираючись на лікоть, пальці розчепірені (ялинка) На другій руці пальці замикаються в кільце (вулик). "Вулик" притиснутий до "ялинці" Діти заглядають в "вулик".

Стискаємо кулачки. Стукаємо кулаками один про одного, чергуючи руки.

Розводимо руками, розгортає пальці і ворушимо ними (бджілки літають).





Заняття по НОД аплікація в другій молодшій групі Тема «Бджілка»