Відкритий урок по Дефіле театру моди і танцю Тема: «Постановка техніки дефіле в показі осінньої колекції»




Дата конвертації19.06.2017
Розмір4,73 Kb.
ТипМодний показ, дефіле. Конкурси костюмів, наряді

Людмила Котова
Відкритий урок по Дефіле театру моди і танцю Тема: «Постановка техніки дефіле в показі осінньої колекції»

Тема: «Постановка техніки дефіле в показі осінньої колекції»

Профіль: дефіле

Вік: 9-14 років

Рік навчання: 1-й

Мета: постановка техніки дефіле при показі осінньої колекції одягу, навчання основної стійки моделі

завдання:

виховні:

• виробити естетичні, вольові якості;

• виховати загальну культуру поведінки в колективі, почуття колективізму;

Навчальні:

ознайомити з основами дефіле - естетики руху: навчити дівчаток правильну поставу, навчити красивою, легкій ході, а також вмінню правильно рухатися на сцені і подіумі;

Розвиваючі:

• розвинути пам'ять, увагу, кругозір;

Використовувані технології: комунікативні, лічнстно-орієнтовані.

Форма роботи: групова, парна, індивідуальна.

Методи: словесний, наочний, порівняльний, метод практичної діяльності, проблемний.

Устаткування і забезпечення: магнітофон, CD-диски.

хід заняття

I етап: «Організаційно-підготовчий»

Створення умов для позитивного емоційного та інтелектуального настрою групи:

• Привітання дітей.

• Діти відповідають на привітання.

• Мотивація заняття.

• Діти будуються в одну лінію.

• Педагог просить розрахуватися на «перший, другий» і зробити 2 кроки вперед, тим хто опинився «першим».

• Діти встають в шаховому порядку.

Тренінг-розминка.

Діти виконують вправи, які показує їм педагог (вправи для розминки м'язів шиї, спини, ніг, голено стопа)

Физкультминутка: дихальна гімнастика.

Діагностика рівня уваги дітей, їх активності, готовності до сприйняття навчально-пізнавального матеріалу.

тепер ми повторимо елементи дефіле: стійка« класична », поворот« кома »,« точка »(фіксація). Дівчатка повторюють елементи дефіле разом з педагогом. Педагог докладно пояснює все техніки і як правильно виконувати вправу

II Етап: «Конструюючий»

• Основний: забезпечення сприйняття нового матеріалу, активізація діяльності на основі запровадження практичних завдань.

«Сьогодні Вам належить вивчити схему показу колекції моделей одягу, але для цього Ви спочатку навчіться виконувати такий елемент дефіле як« гребінець »» - дівчатка будуються в кінці залу в дві лінії і по очеді роблять по п'ять кроків вперед і назустріч один одному проходячи однією лінією крізь іншу.

Систематизатор етап: узагальнення та актуалізація знань, формування цілісного сприйняття теми через установку на цілепокладання заняття - діти самі приходять до висновку.

«При виконанні« гребінець »слід пам'ятати про стійку« класичної »,« точці »і повороті« кома »- дівчатка повторюють схему кілька разів.

«Зараз у Вас буде творче завдання: чи знаєте Ви, що таке осінній стиль» - діти відповідають і розповідають про стиль.

«А чи зможете Ви уявити, що Ви берете участь в показі осінньої колекції від знаменитого дизайнера?» - дівчатка відповідають і по черзі демонструють образ.

«Тепер Вам належить самостійно придумати схему показу осінньої колекції», Ви можете використовувати схему «гребінець» для складання показу. На складання схеми показу Вам дається 5 хвилин ». - дівчинки самостійно придумують схему і вибирають музику.

Після закінчення 5 хвилин дівчинки демонструю схему показу колекції моделей осіннього одягу.

«Сьогодні Ви показали як можете творчо підходити до занять дефіле, оціните свій показ осінньої колекції чи готові Ви до виступу? У кого краще вийшло передати образ?

Підсумок: діти проводять самоаналіз своєї готовності до виступу.

Підсумок заняття.

Дівчатка навчилися самостійно складати схеми показу осінньої колекції одягу на прикладі схеми «гребінець», навчилися основний стоїку моделі і показали певну ступінь готовності до демонстрації колекції моделей одягу.





Відкритий урок по Дефіле театру моди і танцю Тема: «Постановка техніки дефіле в показі осінньої колекції»