Підсумкове заняття по сенсорному розвитку в першій молодшій групі на тему «Їжачки».




Дата конвертації30.06.2017
Розмір2,99 Kb.
ТипЇжак. Все про їжаків і їжачків для дітей

ирина Малікова
Підсумкове заняття по сенсорному розвитку в першій молодшій групі на тему «Їжачки».

МЕТА:

-закріплення знання кольору (червоний, жовтий, зелений, синій);

- розвиток дрібної моторики рук;

-навчання орієнтування в групі.

. Вони виконують роль колючок.

Їжачки тих же чотирьох кольорів. Їжачок картонний більшого розміру, ніж їжачки - малюки.

Картонні будиночки чотирьох кольорів (червоний, жовтий, зелений, синій).

Хід заняття: по групі в затишних місцях, розставлені картонні їжачки (під ялинкою, під грибочком і т. Д.) На столі у вихователя лежать різнокольорові будиночки і прищіпки.

вихователь:

- Хлопці, сьогодні ми з вами вирушимо на прогулянку в осінній ліс.

Діти шикуються в колону.

- Уважно слухайте слова. Намагайтеся рухатися дружно. Чи не обганяє один одного.

Рушили ніжки: топ - топ - топ,

Прямо по доріжці: топ - топ - топ,

Ну-ка, веселіше: топ - топ - топ,

Ось як ми вміємо: топ - топ - топ.

Діти потрапляють в осінній ліс.

Звучить мелодія лісу (голоси птахів, дзюрчання води)

Вихователь: - Ну ось, ми і в лісі. Нас повинен зустрічати ... відгадайте, хто? А ось і він! (Вихователь показує дітям іграшку - їжака, діти його чіпають, вітаються з ним)

Вихователь: - Їжачок, а чому ти такий сумний?

Їжак: я йшов до вас в гості зі своїми друзями, а вони по дорозі загубилися.

Вихователь: Хлопці, допоможемо їжакові знайти його друзів?

Діти шукають по групі їжаків і, знайшовши їх, приносять вихователю, розглядають їх, з'ясовують якого вони кольору.

Вихователь: Хлопці, подивіться, а у ежат колючок немає! Їжачок, а де ж їх колючки?

Їжак. Вони їх будинку забули.

Вихователь: Допоможемо ежата повернути голочки на спину? Але для цього потрібно знайти будиночок такого ж кольору, як і ежонок. Подивіться на столи - там лежать картонки різного кольору - це будиночки наших ежат. Саша, у тебе їжачок якого кольору? (Дитина відповідає). Значить, йди до столу і шукай будиночок такого ж кольору. (Вихователь з'ясовує, якого кольору у хлопців їжачки, і пропонує кожному знайти будиночок такого ж кольору.)

Подивіться, в кожному будиночку лежать втрачені голки, давайте їх прикріпимо до кожного з ежат.

Вихователь: Молодці, хлопці! Впоралися із завданням. Їжачок, а тобі сподобалося?

Їжак: Так!

Їжачок в знак подяки дарує всім кульки різних кольорів.

Вихователь: А тепер давайте віднесемо наших ежат на галявину і станцюємо для них танець «Ми вміємо танцювати».





Підсумкове заняття по сенсорному розвитку в першій молодшій групі на тему «Їжачки».