• Хід заняття: Звучить музика заходить Метелик. (Персонаж)

  • Нетрадиційне малювання в другій молодшій групі. Малювання пальцями і долоньками «Весняна галявина»




    Дата конвертації25.11.2019
    Розмір5,58 Kb.
    ТипВесна. Матеріали для дитячого садка на тему вес

    Олена Желєзнова
    Нетрадиційне малювання в другій молодшій групі. Малювання пальцями і долоньками «Весняна галявина»

    Мета: ознайомити дітей з прийомами нетрадиційного малювання (пальцями і долоньками, навчити малювання квітів.

    завдання:

    освітні:

    1. Викликати у дітей інтерес до створення зображення долоньками і пальчиками.

    Розвиваючі:

    Розвивати дрібну моторику, почуття кольору та ритму.

    Матеріал демонстраційний: Ноутбук, колонки, музика для физминутки і супроводу малювання, картинки літаючих метеликів на галявині з квітами, картинки з яскравими квітами, магнітна дошка.

    Матеріал роздатковий: Фарби, аркуші паперу кольорові із зображенням стеблинки, серветки паперові та матерчаті.

    Попередня робота: Спостереження за метеликами, бесіда, читання художньої літератури.

    Сюрпризний момент: Метелик.

    Хід заняття: Звучить музика заходить Метелик. (Персонаж)

    Вихователь: Хлопці подивіться, хто до нас прилетів в гості!

    Діти: Метелик.

    Метелик: Доброго дня, хлопці. Сьогодні я прилетіла на свою галявину і побачила, що на ній немає квітів, я не знаю, куди вони поділися що зніми, сталося. А я їх так люблю. Допоможіть мені.

    Вихователь: Хлопці, як же допомогти Метелик?

    Діти: Намалювати квіти.

    Метелик: А, ви можете їх намалювати.

    Діти: Так

    Метелик: А ви знаєте, як виглядають мої улюблені квіточки? Хочете, я їх вам покажу? (показує картинки з різними кольорами)

    Вихователь: Хлопці подивіться, яка гарна квіткова галявина.

    Вихователь: Хлопці, а ви знаєте, що квітка складається.

    Вихователь: Корінь, стебло, лист, квітка.

    Физкультминутка:

    Спав квітка і раптом прокинувся, (Тулуба вправо, вліво)

    Більше спати не захотів, (Вправо, вліво)

    Ворухнувся, потягнувся, (Руки вгору)

    Злетів вгору і полетів. (Руки підняти вгору)

    Сонце вранці лише прокинеться,

    Метелик кружляти і в'ється. (Покружляти)

    Вихователь: Хлопці ви знаєте, а я вмію малювати квіточки, але незвично долоньками і пальчиками. Подивіться на наші долоньки і пальчики. Малювати ними дуже цікаво. Я вам покажу зараз, як це зробити. Беру, випрямляють долоньку, занурюю її у фарбу і ставлю на папір, близько стеблинки ось так і відразу ж її відриваю від паперу і знову умочують і ставлю на папір тільки поряд. Подивіться, я малюю не по всьому листу, а тільки біля стеблинки, ось так я маю, все пелюсточки поряд. Ось так кожен раз переміщаю свою долоньку, щоб лепесточков вийшло багато. А ще можна уявити, що ваш палець - це пензлик, вмочити його в потрібну фарбу і малювати.

    Метелик: Щоб намалювати мої улюблені квіточки, хлопці вам потрібна фарба?

    Діти: Так (червона, жовта, зелена)

    Вихователь: Діти, разом з Метеликом підійдіть до столу з фарбами.

    Метелик: Хлопці, а ви знаєте в який коробочці, яка фарба перебувати?

    Діти: Так

    Вихователь: Хлопці давайте намалюємо метелику квіточки і покажемо, як ми знаємо кольору. (Діти маку долоні в гуаш і прикладають до кольорових листів, занурюють палець і малюють стебло і листя). (звучить спокійна музика)

    Вихователь: Молодці хлопці, які чудові вийшли у вас квіточки.

    Вихователь: Хлопці давайте свої квіточки розмістимо на магнітній дошці. А метелик нехай ними милується.

    Метелик: Ось які молодці я дізнаюся свої улюблені квіточки. Які вони красиві.

    Метелик: Хлопці ви мені дуже допомогли, і я вам хочу подарувати невеликі подаруночки (дарує дітям різнокольорових метеликів).

    Вихователь: Спасибі тобі метелик за подарунки.

    Вихователь: Хлопці подивіться, яка чудова галявина у нас вийшла! А скільки багато прилетіло Метеликів на квіточки і всі вони дуже радісні. (Посадити на малюнок декілька красивих паперових метеликів).

    Метелик: Хлопці мені пора на чарівну, галявину з красивими квіточками. До побачення. (Виходить)

    Підсумок: Вихователь: Хлопці хто до нас прилітав сьогодні в гості

    Діти: Метелик

    Вихователь: А як ми свами допомогли метеликів

    Діти: Намалювали чарівні квіточки.

    Вихователь: А як ми малювали з вами квіточки.

    Діти: Долоньками і пальчиками.

    Нетрадиционное рисование во второй младшей группе. Рисование пальцами и ладошками «Весенняя поляна»




    Нетрадиційне малювання в другій молодшій групі. Малювання пальцями і долоньками «Весняна галявина»