• Прикріплені файли

  • Конспект заняття з валеології «Вступне заняття по ЗСЖ» для вихованців з ОВЗ 6 групи




    Дата конвертації11.05.2017
    Розмір5.1 Kb.
    ТипВалеологія

    надія Пермякова
    Конспект заняття з валеології «Вступне заняття по ЗСЖ» для вихованців з ОВЗ 6 групи

    Мета: Уточнити знання дітей про здоровий спосіб життя.

    Завдання: Формувати у дітей комплекс знань про правильну організацію навчання і відпочинку і її вплив на ЗСЖ через оптимальну організацію навчання і відпочинку.

    Корекція і розвиток мови за допомогою бесіди.

    Виховувати в дітях дбайливе ставлення до власного здоров'я.

    Устаткування: Класна дошка. Комп'ютер з проектором. Лісти- А-4, кольорові олівці.

    Хід заняття:

    Вихователь. Привіт, дорогі хлопці! Говорити один одному «здрастуй» - це, значить, бажати здоров'я. Адже здоров'я - це найцінніше, що є у людини, а значить, його треба берегти. Наше заняття присвячене ЗСЖ. А хто з вас може сказати, що означає вести ЗСЖ?

    Діти міркують.

    Вихователь. Сьогодні в моді здоровий спосіб життя. Наше здоров'я - найцінніше, що у нас є. Щоб зберегти своє здоров'я, потрібно докласти багато зусиль. Давайте згадаємо, що означає «бути здоровим»? Підберіть слова - характеристики здорової людини.

    Діти. Здорова людина - це. людина. (Міцний, сильний, добрий, веселий, спритний, рум'яний і т. Д.).

    Вихователь. Молодці! Виходячи з ваших характеристик, я можу сказати: Здорова людина - це людина, яка веде ЗСЖ (слайд, а значить

    • дотримується режиму дня (тривалість сну не менше 9 год);

    • правильно харчується;

    • займається спортом;

    • не має шкідливих звичок і т. Д.;

    Щоб ваш організм розвивався правильно, важливо приділяти увагу режиму дня. Перш за все, треба організувати черговість різних видів діяльності і вільного часу. Від розпорядку дня залежить не тільки настрій, але і здоров'я в цілому.

    Повноцінний сон дає можливість легше сприймати інформацію, підвищується працездатність. Важливо правильно організувати виконання домашніх завдань. Сприятливий час для приготування уроків - з 15-16 годин. Для відновлення працездатності через кожні 30 хвилин необхідна перерва.

    При дотриманні режиму дня центральна нервова система виробляє корисні звички, які значно полегшують перехід від одного виду діяльності до іншого. Ось, чому необхідно точно дотримуватися певного часу підйому і відходу до сну, прийому їжі, виконання домашніх завдань. Велику роль у веденні ЗСЖ відіграє харчування і спорт, сьогодні я вам пропоную участь в анкеті «Веду я ЗСЖ»

    1. Чи робиш ти зарядку?

    да;

    немає.

    2. Чи любиш ти уроки фізкультури?

    да;

    немає.

    3. Чи охоче ти ходиш на неї?

    да;

    немає.

    4. Якби батьки дозволили не ходити на урок фізкультури, ти б

    а) зрадів;

    б) засмутився;

    в) все одно б пішов;

    г) все одно.

    5. Чи дотримуються ти режим дня?

    да;

    немає.

    6. Т воей улюбленою їжею є (запиши в порядку убування):

    а) ___

    б) ___

    в) ___

    7. Чи часто ти харчуєшся чіпсами, Кіріешкі, шипучками

    а) щодня;

    б) тільки іноді;

    в) готовий є завжди;

    г) взагалі не їм.

    8. Напиши раціон харчування вдома (що найчастіше їсть ваша сім'я)

    а) ___

    б) ___

    в) ___

    г) ___

    9. Якщо у тебе нічого не виходить, тебе образили, у тебе поганий настрій

    а) ти "заїдаєш" образу;

    б) не їж нічого солодкого, мучного.

    10. Новинки продуктів харчування в твоїй родині їдять

    а) часто;

    б) нечасто;

    в) не їм.

    11. Як часто в твоїй родині їдять напівфабрикати

    а) більше 4 разів на тиждень;

    б) 3 рази на тиждень;

    в) 1-2 рази на тиждень;

    г) не їмо взагалі.

    Вихователь. Чудово! Результати анкет я оголошу вам на наступному занятті, а зараз пропоную вам стати на час художниками і написати малюнок на тему ЗСЖ.

    Діти малюють, вихователь по ходу надає дозовану допомогу. Після закінчення роботи виставляються на дошку.

    Вихователь. Молодці, подивіться скільки прекрасних малюнків ви написали! Скажіть, чому присвячені всі ваші роботи.

    Діти. Всі малюнки об'єднані темою ЗСЖ.

    Вихователь. Ще раз повторіть, що означає вести ЗСЖ?

    Діти відповідають, вихователь бажає їм удачі у веденні здорового способу життя.

    Прикріплені файли:

    prezentacija-dlja-vospitanikov-6-grupy-po-zozh-vospitatel-permjakova-n-n_ckk6e.ppt | 5210,5 КБ | Завантажено: 138




    Конспект заняття з валеології «Вступне заняття по ЗСЖ» для вихованців з ОВЗ 6 групи