Конспект заняття з малювання з дітьми 2-3 років по темі «Осіння Взуття»




Дата конвертації01.08.2019
Розмір4.35 Kb.
ТипТемочка

Марина Про
Конспект заняття з малювання з дітьми 2-3 років по темі «Осіння взуття»

Конспект заняття з малювання з дітьми 2 3 років по темі «Осіння Взуття».

Освітня область: Художньо-естетичний розвиток.

Мета: узагальнити поняття «взуття».

завдання:

• Закріпити вміння диференціювати види взуття за порами року;

• Виховувати активність, допитливість, спостережливість;

• Закріплювати вміння правильно тримати пензель, закріплювати вміння наносити зображення по всій поверхні малюнка, розвивати уяву, прищеплювати акуратність в роботі, продовжувати вчити користуватися серветкою.

Форма: ігрова, пізнавально - дослідницька.

Інтеграція областей: пізнавальне, фізичне, соціально - комунікативний розвиток.

Матеріал й устаткування:

1. Демонстраційний: зображення шафи, сезонного взуття; лялька в сезонного одягу; коробка для речей; картинки взуття.

2. Роздатковий: заготовки чобіт; гуаш, кисті, баночки з водою, ганчірочки.

Хід заняття:

Діти сидять на стільцях півколом, перед ними дошка, на якій зображений шафа для одягу. Вихователь тримає в руках ляльку в одному шкарпетці і черевику.

Вихователь: Дивіться, хлопці, до нас прийшла лялька Катя. Здрастуй, Катя.

Лялька вітається з кожною дитиною.

Вихователь: Ой, а що ж наша лялька Катя плаче? Катя хоче піти гуляти, але не може знайти свій черевичок. Ви не бачили?

Діти: Ні.

Вихователь: Хлопці, я тут знайшла коробку з черевичками, вони все перемішані. Давайте допоможемо прибрати їх у шафу, за одне, може, і Катин черевик знайдемо.

Діти: Давайте.

Вихователь: Ось шафки, все черевички повинні лежати на своїх місцях. Для нас є невелика підказка, де прикріплена сніжинка, там повинні лежати зимове взуття, де листочок - осінні, сонечко - літні.

Д / і «Розклади речі по сезонах» (діти по черзі дістають взуття з коробки і прикріплюють їх на місце)

Вихователь: Молодці! А що ми з вами поклали в шафу зі сніжинкою?

Діти: валянки, теплі чоботи.

Вихователь: Молодці! А що ми з вами поклали в шафу з сонечком?

Діти: сандалики, тапочки.

Вихователь: Молодці! А що ми з вами поклали в шафу з листочком?

Діти: черевики, гумові чоботи, черевики.

Вихователь: Молодці! А як можна назвати ці речі, одним словом?

Діти: Взуття

Вихователь: Молодці! Швидко впоралися!

Вихователь: А ще тут багато чобіт, але вони все перемішалися. Скажіть, хлопці, а можемо ми гуляти в одному чоботі?

Діти: Ні. Потрібно два чобота.

Вихователь: Давайте знайдемо однакові чоботи.

Д / і «Знайди два однакових чобота»

Вихователь: Молодці. А що ще потрібно людині завжди два?

Діти: шкарпетки, взуття, рукавички, рукавиці.

Вихователь: А ось і Катин черевик, на самому дні лежав. Одягай і не наводь більше такий безлад в речах. А ви хлопці забираєте речі за собою?

відповіді дітей

Вихователь: Ви справжні помічники. Вам сподобалося допомагати Маші?

Всю взуття ми по місцях розклали? А тепер давайте трохи відпочинемо.

Фізкультурна хвилинка

Великі ноги ходять по дорозі ТОП - ТОП - ТОП,

А маленькі ніжки ходять по доріжці топ - топ - топ.

Вихователь: Хлопці, скажіть мені, а зараз яка погода на вулиці?

А чи можна ходити на вулиці без черевиків, в сандалики? А на вулиці тепло або холодно?

Діти: На вулиці холодно. Без черевик ходити не можна.

Вихователь: У мене для вас є чобітки, тільки вони прості, а давайте прикрасимо їх.

Малювання «Прикрась чобіт»

Вихователь: Молодці! В усіх вийшли дуже гарні чобітки!





Конспект заняття з малювання з дітьми 2-3 років по темі «Осіння Взуття»