• Хід заняття

  • Конспект заняття з малювання в нетрадиційній техніці «Неслухняні курчата»




    Дата конвертації27.05.2017
    Розмір3.47 Kb.
    ТипДомашні птахи. пташиний двір

    Айнур Іхласова
    Конспект заняття з малювання в нетрадиційній техніці «Неслухняні курчата»

    Конспект заняття з малювання в середній групі

    Мета: Навчання дітей нетрадиційної техніці зображення предметів за допомогою штампів

    Тема: "Неслухняні курчата"

    завдання:

    -расшірять уявлення дітей про домашніх птахів і їх дитинчат, особливості їх зовнішнього вигляду

    -Вчити малювати предмет, що складається з двох частин однакової форми, але різного розміру; використовувати різні матеріали при зображень деталей (малювати фломастерами)

    -Закрепляется знання основних кольорів (жовтий, зелений)

    Хід заняття:

    Вступна бесіда.

    (звучить у записі голос курки)

    -Хлопці, ви чуєте хтось кричить.

    -Чий же голос (Це голос курки)

    -Як кричить курка (Ко-ко-ко)

    -Де ж вона?

    Вихователь вносити курочку (іграшку)

    -Курочка, а чому ти сумна така? Хлопці давайте заспіваємо її пісеньку. "Вийшла курочка гуляти".

    -Діти, сідайте на стільчики, а я розповім вам, що сталося у курочки.

    -А сталося ось що: пішла курочка гуляти зі своїми курчатами, і хоча вона їм карала:

    "Ко-ко-ко, не ходіть далеко" вони взяли і сховалися від своєї мами.

    -Хлопці, допоможемо курочку відшукати курчат.

    Показ і аналіз образу.

    -Хто це? Якого кольору курча?

    -Що ще можна сказати про курча, який він?

    -Чим вкрите тіло курчати?

    Назвіть частини тіла курчати.

    -Які частини тіла у нього червоного кольору?

    Пояснення і показ послідовності виконання роботи.

    - Малювати курчати ми будемо способом штампування в такій послідовності.

    -У вас на аркушах намальовані два кола.

    -Спочатку ми намалюємо контур верхнього кола. Ось так.

    -Що ми намалювали (Ми намалювали коло)

    -Що далі (Фломастерами намалюємо дзьоб, очей і лапки)

    -Тепер всередині заповнимо коло відбитками. (Показ вихователя на дошці)

    -Що у нас вийшло (голова)

    -Тепер намалюємо відбитками контур другого кола.

    -Що у нас вийшло (вийшов круг)

    -Тепер всередині заповнимо коло відбитками.

    -Що у нас вийшло (вийшло тулуб і хвіст)

    -Потім будемо малювати чорним фломастером лапи і очей.

    -А червоним дзьоб.

    Пальчикова гімнастика "Курочка".

    Дітям по черзі спочатку вказівними, а потім середнім пальцем правої руки провести по доріжці з наждакового паперу, супроводжуючи руху словами.

    Курочка в саду гуляла

    І курчати втратила.

    Куд-кудах, куд-кудах

    Шукає малюка в кущах

    Самостійна робота.

    Діти виконують завдання за схемою.

    Закінчення заняття. Підсумок.

    Молодці хлопці, все впоралися з роботою. Ну а тепер запитаємо, чи задоволена наша курочка?

    Адже ви дуже старалися, знайшли її курчат.

    Курочка Завдяки вам за те, що допомогли їй знайти діток, і каже вам спасибі!





    Конспект заняття з малювання в нетрадиційній техніці «Неслухняні курчата»