• Хід заняття.

  • Конспект заняття з конструювання: «Будуємо вежу з морських камінців» в 1 молодшій групі




    Дата конвертації20.06.2017
    Розмір3,73 Kb.
    ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

    Марина Мошнікова
    Конспект заняття з конструювання: «Будуємо вежу з морських камінців» в 1 молодшій групі

    Мета: Формування у вихованців вміння споруджувати елементарні споруди.

    завдання:

    освітні:

    - вчити будувати вежу з морських камінців;

    - спонукати дітей називати споруди.

    Розвиваючі:

    - розвивати дрібну моторику рук,

    - розвивати слухове і зорове увагу,

    - розвивати мову, мислення, сенсорне сприйняття.

    виховні:

    - виховувати бажання допомогти казковим героям.

    Засоби навчання. Настільний будівельний матеріал (морські камінці, іграшка-півник.

    Хід заняття.

    Вихователь: Діти, подивіться, як багато гостей прийшли до нас в групу. Що нам потрібно їм сказати? (Діти вітаються). Але це не все ще гості.

    Зараз я вам загадаю загадку, а ви повинні її відгадати:

    Раніше всіх встає,

    «Ку-ку-рі-ку!» Співає. (Півень)

    - Правильно, сьогодні до нас в гості прийшов півник. (З'являється півник).

    Петушок: Доброго дня, хлопці! (Здрастуй, півник)

    Вихователь: Ой, хлопці подивіться який півник сумний. Давайте запитаємо, що трапилося?

    Петушок: Жив я в башточки і будив сонечко: «Ку-ка-рі-ку!». (Вихователь показує дії з іграшками.) Але ось одного разу подув сильний вітер, і башточка зруйнувалася. «Як же сонечко розбудити? Хто мені допоможе? ».

    Вихователь: Хлопці, а давайте допоможемо петушку побудувати нову башточку, щоб він зміг розбудити сонечко.

    Діти сідають на стільчики

    Вихователь: З чого ми будемо будувати вежу? камінчиків).

    А тепер подивіться, як я буду будувати башточку. Я беру один камінчик і кладу його на стіл. Потім беру ще один камінчик і кладу його на камінчик, а зверху на нього інший камінчик. Вийшла вежа.

    Физкультминутка:

    Ах ти, Петя-півник Витягнутися і кивати головою

    На маківці гребінець Скласти долоні, прикласти до маківці

    А під дзьобом-то борідка! Скласти долоні, прикласти до підборіддя

    Дуже горда хода Ходьба з високим підніманням стегна

    Рано-рано по-ранку Поплескати крилами

    Він кричить «ку-ку-рі-ку»

    Вихователь: А тепер підходьте до своїх місць і приступайте до роботи.

    Хлопці будують башточку

    Вихователь. Молодці, які гарні башточки ви побудували.

    Петушок: Спасибі, хлопці! Тепер я зможу злітати на башточку і будити вранці сонечко.

    Вихователь: А як Петя-півник, рано-рано вранці нам заспіває: «Ку-ку-рі-ку!» (Діти повторюють).

    Хлопці, а вам подобається, коли сонечко світить? (відповіді дітей)

    Давайте покажемо, як ми радіємо сонечку.

    Пальчикова гімнастика «Сонечко»

    Вийшло сонце з-за хмаринок

    Дивиться в нашу кімнату

    Всі заплескали в долоні

    Дуже раді сонечку

    Вихователь: Хлопці, вам сподобалося грати з півником?

    А, що ми будували для півника? (Вежу)

    З чого будували вежу (камінців)

    Заключна частина. «Хлопці, давайте нашому півника скажімо:

    До побачення!"





    Конспект заняття з конструювання: «Будуємо вежу з морських камінців» в 1 молодшій групі