• Хід безперервної освітньої діяльності

  • Конспект заняття з художньо-естетичного розвитку «Ялинка-красуня» (ранній вік)




    Дата конвертації21.08.2019
    Розмір3,36 Kb.
    ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

    Тетяна Кузнєцова
    Конспект заняття з художньо-естетичного розвитку «Ялинка-красуня» (ранній вік)

    Тема: «Ялинка-красуня»

    Використання технологій: інформаційно-комунікативні технології, ігрові, дослідницька діяльність, здоров'язберігаючих

    Мета :: Ознайомити з новим прийомом малювання «набиванням».

    завдання:

    1. Освітні

    -Продовжуємо формувати у дітей уміння і навички малювання нетрадиційними методами;

    2. Розвиваючі:

    - Розвивати мислення,

    -Дрібні моторику рук,

    - розвивати естетичне сприйняття,

    -створити у дітей радісний настрій.

    3. Виховні

    -виховувати акуратність, бажання допомогти.

    Форма організації дітей - групова

    Попередня спільна діяльність: розгляд ялинки на прогулянці, розгляд ілюстрацій, загадування загадок, читання віршів, спів пісень.

    Демонстраційний матеріал: Іграшка - механічний їжачок, картинка з зображенням ялинки.

    Роздатковий матеріал: ялинки з білого паперу, тампони, гуаш, внутрішній трафарет.

    Хід безперервної освітньої діяльності:

    1 організаційна частина

    Хлопці, до нас прийшов гість. Відгадайте хто:

    Загадка про їжачка

    Під соснами, під ялинками,

    Лежить мішок з голками

    (Їжачок)

    Включити (або завести ключем) їжака.

    - Їжачок добрий. Давайте його погладив.

    - Що у їжачка на спинці? Голки.

    - А у якого дерева теж є голки? (У ялинки).

    - А якого кольору голки у ялинки?

    - Подивіться, їжачок нам щось приніс! Давайте подивимося! (Відкриваємо скриньку).

    - Що це? (Ялинки). Якого кольору? (Білі).

    - Маленьким ялинка холодно взимку. Ялинки замело снігом. Їжачок сумний. Скоро свято, а ялинки білі. Давайте допоможемо їжаку, ялинки знову стануть зеленими.

    2 практична частина

    Малювання методом набивання.

    - У нас є чарівні палички - тампончики. Будемо сніг збивати з ялинок.

    - Беремо палички - тампончики і подивіться вгору вниз (Показ вихователя, потім разом з дітьми паличкою без фарби).

    - Тепер опускаємо палички в фарбу і виконуємо роботу.

    - Ось якими красивими вийшли у нас ялинки!

    - Їжачок задоволений і кличе всіх танцювати.

    Физминутку «Ялинка»

    Наша ялинка велика (круговий рух руками,

    Наша ялинка висока (встати на носочки,

    Вище мами, вище тата (присісти і встати на носочки,

    Дістає до стелі (потягнутися).

    Будемо весело танцювати. Ех, ех, ех!

    Будемо пісні співати. Ля-ля-ля!

    Щоб ялинка захотіла в гості до нас прийти знову!

    Їжачок дякує вас. Молодці!

    3 заключна частина

    Вихователь: Давайте згадаємо, чим ми займалися? (Відповіді дітей.)

    Вихователь: Давайте покажемо наші роботи один одному і помилуємося ялинками. (діти показують свої роботи).





    Конспект заняття з художньо-естетичного розвитку «Ялинка-красуня» (ранній вік)