• Хід заняття. Діти входять в спортивний зал.

  • Конспект заняття з фізичного розвитку «Йдемо в ліс»




    Дата конвертації30.07.2017
    Розмір3,58 Kb.
    ТипКонспекти занять, НОД

    Інеса Слюсар
    Конспект заняття з фізичного розвитку «Йдемо в ліс»

    Мета: Закріплювати у дітей уміння ходити в колоні по одному. Тренувати в ходьбі по гімнастичній лавці. Продовжувати вчити кидати на дальність правою і лівою рукою. Удосконалювати стрибок в довжину з місця. Розвивати почуття рівноваги і координацію руху. Виховувати сміливість, витримку і увагу.

    Матеріал: гімнастична лава, шишки за кількістю дітей, дві довгі мотузки, іграшка ведмедик.

    Хід заняття. Діти входять в спортивний зал.

    Пропоную дітям встати в колону по одному один за одним і походити під бубон по залу.

    I ч. Ходьба і біг один за одним.

    Під час ходьби стежу, щоб діти не шаркали ногами. Показую як ходжу я. «Подивіться, як я ходжу». Ходьба «Йдемо в ліс».

    «Покрокував ніжки, топ-топ-топ! Прямо по доріжці, топ-топ-топ! Ну-ка веселіше, топ-топ-топ!

    Вод як ми вміємо, топ-топ-топ! Тупають чобітки, топ-топ-топ! Це наші ніжки, топ-топ-топ! »

    Біг: «Все бігом, бігом, бігом побігли ніжки прямо по доріжці». (ходьба і біг чергуються).

    Після ходьби і бігу пропоную дітям вгадати, що в кошику. Коли діти вгадують, що в кошику шишки, я розсипав їх і пропоную кожній дитині взяти по одній шишки і повернутися до мене. А зараз ми з вами будемо виконувати вправи.

    II ч. Общеразвивающие вправи (з шишками).

    1. І. п: Стоячи, ноги на ширині плечей, руки внизу, шишка в одній руці.

    Підняти руки вгору, потягнуться, випустити шишку з руки - «Шишки падають з сосни», присісти, взяти шишку, випрямиться (4-5 разів)

    2. І. п: Сидячи, ноги нарізно, руки на колінах, в одній руці шишка. Нахилиться вперед покласти шишку між ніг, випрямиться, показати порожні руки, за вказівкою нагнути, взяти шишку і випрямитися. (4-5 разів)

    3. І. п: Лежачи на спині, шишка в обох руках над головою. Підняти ноги вгору, руки вперед, торкнутися шишкою стоп ніг, повернуться в і. п. (4-5 разів)

    4. поскок на місці «Білочка стрибає».

    Ходьба один за одним.

    Після вправи кличу всіх дітей до себе. «Діти, йдіть всі до мене, давайте ми з вами будемо кидати шишки.» Пропоную дітям кинути шишки на дальність правою і лівою рукою.

    Перед кидком стежу, щоб діти стояли вільно. Робили хороший замах і кидали якнайдалі. Завдання виконується 2 рази кожною рукою.

    «Молодці, хлопці! А тепер побігли за шишкою. Ще раз кинули. Діти, складіть шишки в кошик.

    Звертаю увагу дітей на гімнастичну лаву на якій сидить ведмедик, і пропоную походити по лавці вшити з ведмедиком.

    «Йдемо по містку». Ось так добре. Руки тримаємо вільно, в кінці лавки зійти з неї. і ще раз все пройдемо по лавці по одному один за одним. (3 рази)

    Потім звертаю увагу на канавку, зроблену з двох мотузок (на відстань 15-20см) і пропоную стрибнути в довжину з місця «Стрибаємо через канавку». Вчасно стрибка нагадую дітям, що приземлятися слід легко, на обидві ноги (5-6 разів).

    А зараз ми з вами пограємо в гру «Сонечко і дощик» (2 рази)

    III ч. Спокійна ходьба.

    В кінці заняття хвалю дітей. «Діти, ви сьогодні все добре займалися, всі вправи виконували правильно, молодці». А тепер хлопці ми з вами підемо в групу і візьмемо з собою ведмедика.





    Конспект заняття з фізичного розвитку «Йдемо в ліс»