• Хід заняття.

  • Конспект заняття з англійської мови




    Дата конвертації09.04.2017
    Розмір6,21 Kb.
    ТипАнглійська мова для дошкільнят

    Насима Сисолетіна
    Конспект заняття з англійської мови

    План-конспект заняття з англійської мови для дошкільнят за темами «Знайомство», «Тварини», «Рахунок», «Кольори»

    Мета: об'єднати матеріал вивчений за перше півріччя, закріпити розуміння пройденого матеріалу.

    завдання:

    1. Освітні: формувати навички усного мовлення на основі вивченої лексики і мовних зразків за темами: «Знайомство», «Тварини», «Кольори», «Рахунок».

    2. Розвиваючі: сприяти розвитку пам'яті, емоцій, уваги, уяви, вміння слухати і чути, розвивати вимовні навички; розвивати мотивацію до вивчення мови.

    3. Виховні: сприяти формуванню навичок міжособистісного спілкування, вольових якостей і поведінкових навичок.

    Обладнання: магнітна дошка, магнітофон, іграшки: клоун, домашні і дикі тварини, кольорові гуртки, цифри, шапочка кішки, чудовий мішечок.

    Хід заняття.

    Учитель: Good evening, children! I'm glad to see you!

    Діти: Good evening, good evening, good evening to you,

    Good evening, good evening, I am glad to see you!

    Учитель: Діти, давайте привітаємо один одного з нашої веселої пісенькою «Say hello!» Stand up, please, Make a circle! Let's sing our song «Say hello!»

    Діти співають і танцюють.

    Учитель: Sit down, please. Діти. Давайте згадаємо. Як ми ще можемо по англійський привітатися?.

    Діти: Hello! Hi !. (з однолітками, вранці «Good morning!», ввечері «Good evening!»

    Учитель: Well done! Молодці! Діти, сьогодні у нас в гостях найзабавніший артист з цирку - клоун. Він почув, що ви вивчаєте англійську мову і хоче в цьому переконатися.

    Клоун (за нього говорить педагог): Hello, girls and boys!

    Діти: Hello, clown

    Клоун: How are you!

    Діти: I'm fine, thanks.

    Клоун: I am a clown. My name is Bob.

    Клоун знайомиться з дітьми, ставлячи питання

    - What's your name?

    - Who are you?

    - Are you Mike?

    Діти: - My name is ...

    - I am ...

    - No, Yes

    Учитель: Боб до нас прийшов не з порожніми руками, а з чудовим мішечком.

    Зачекайте, він хоче мені що - то сказати. (Клоун «шепоче» вчителю на вушко) Боб запитує зможуть діти назвати предмети, які лежать в мішечку на англійській мові? Спробуємо?

    Але щоб правильно по англійський говорити, язичок нам треба з вами розбудити. Прокинувся язичок, потягнувся [] - glad, stamp, cat, bat. Виглянув у віконце, почув вітерець [w] - Willy, white, why. Вирішив язичок погуляти, свіжим повітрям подихати [h] - who, hare, hen, hop. Язичок замерз, затремтів [] - this, that. Додому прибіг, склав віршик: там хто - то стукає, це - лікар Айболить, потім сказав його на англійській манері. Учитель показує положення мови при вимові звуків «т», «д», «л» російською і англійською мовами.

    Учитель по черзі дістає іграшки (по пройденим матеріалами) з мішечка, задаючи питання: what's this? What colour is it?

    Діти відповідають: It's a bear, it's a grey mouse і т. Д.

    Клоун хвалить дітей: Well done! Good! Very good!

    Учитель: Діти, у мене ідея! Давайте, покажемо клоун концерт. Адже ми з вами знаємо вірші, лічилки, пісні, ігри на англійській мові. Діти погоджуються. Учитель показує картинки з транспортом які прикріплені на магнітній дошці: поїзд, автомобіль, автобус, трамвай.

    Учитель: а ми про них знаємо віршик. Хто розповість? Діти розповідають: Train - це потяг,

    Car - машина,

    Bus - автобус,

    Tram - трамвай,

    Будь на дорозі обережний,

    При переході гав не лови.

    Далі вчитель показує, ляльку Віллі - сажотруса. Діти співають пісню «Why do you cry, Willie?

    Клоун плескає, хвалить дітей.

    Учитель: А тепер, давайте пограємо в гру «Cat and a mouse»:

    I am a mouse,

    You are cat,

    One, two, three -

    You catch me!

    Діти кішку вибирають за допомогою лічилки:

    Cats, cats, cats - mew, mew, mew,

    Dogs, dogs, dogs - bow, bow, bow

    Mice, mice, mice, -

    We are very nice!

    Учитель: Діти, давайте покажемо клоуну, як ми вміємо рахувати по англійськи.

    Count from one to ten, please!

    Діти вважають, потім співають пісню: «One a cat» (на магнітній дошці прикріплений наочний матеріал до пісні).

    Наприкінці уроку діти грають в «Дрессировщики». Учитель пропонує клоуну грати разом. Кожна дитина задумує, якою твариною він хоче стати. Клоун «чарівною паличкою» перетворює дітей в «тварин» і запитує: «Who are you?» Діти відповідають: «I am a hare" і т. Д.

    Учитель: Діти, давайте, клоун буде дресирувальником, а ви будете виконувати його команди.

    Клоун: Stand up! Jump! Go! Run! Stop! Cry! Smile! Fly! Swim! Wash your hands! Wash your face! Wash your ears! Wash your neck! Hands up! Hands down! Hands on hips! Hands to the sides! Bend right! Bend left! Hop! Stop! Sit down! Close your eyes! Sleep! Open your eyes! Wake up!

    Клоун хвалить дітей і перетворює їх в хлопчиків і дівчаток, торкаючись «чарівною паличкою», потім питає: "Who are you?" Діти відповідають: "I am a girl", "I am a boy".

    Клоун дякує дітей за концерт, роздає призи і прощається: Good bye! See you soon!

    Діти: Bye-bye!

    література:

    1. Н. В. Чанчікова "English for kids", видавництво «СТАЙЛ», С-Петербург, 1993

    2. І. А. Шишкова, М. Е. Вербовская «Англійська для малюків», Москва, «РОСМЕН», 2002.





    Конспект заняття з англійської мови