• Хід уроку

  • Конспект заняття з англійської мови «Codes and ciphers»




    Дата конвертації17.04.2017
    Розмір6,01 Kb.
    ТипАнглійська мова для дошкільнят

    Ірина Моісеєва
    Конспект заняття з англійської мови «Codes and ciphers»

    Codes and ciphers

    Тема: Codes and ciphers

    Мета: Навчити дітей використовувати коди в англійському листі.

    Завдання: 1. Ознайомити дітей з різними видами кодів.

    2. Розвивати логіку, уважність

    3. Розвивати інтерес до іноземної мови

    4. Виховати товариство, взаємодопомога

    5. Розширювати кругозір дітей

    Список використаної літератури:

    1. Дерев'янко Н. Н. Книга для учителя до підручника "New Millennium English" для 5 кл., Общеобразов. уста. Вид. 2-е «Обнінськ». 2004 - 192 с. мул.

    Обладнання: ребуси, картки з темою уроку і ключем.

    План уроку:

    1. Організаційне початок уроку

    Привітання

    2. Вступна частина

    Підведення до теми уроку

    3. Основна частина

    Про коди і шифри

    Use number for letters

    Code of Gianbattista della Porta

    Letter code

    Runic alphabet

    Rebuses

    Code of teenagers

    4. Заключна частина

    Домашнє завдання

    5. Організаційне завершення уроку

    Хід уроку:

    1. Організаційне початок уроку

    Привітання

    Teacher: Stand up. Good morning, children. My name is Tatiana Alexandrovna. Sit down.

    2. Вступна частина

    Підведення до теми

    Teacher: If you want to know the theme of our lesson, look at the blackboard. In front of you there is a key. And using it try to guess a secret word and the theme of our lesson.

    3. Основна частина

    Про кодах і цифрах

    Teacher: Well. Today we will speak about codes and ciphers. Сьогодні ми поговоримо про секретні коди і шифри. А як ви думаєте, навіщо вони нам потрібні?

    Ну, наприклад, щоб послати кому - небудь секретний лист, за допомогою коду можна скласти карту скарбу.

    Use number for letters

    Teacher: Коди бувають найрізноманітніші. Але найпоширенішим є цифро - літерний код, тобто замість букв, ми пишемо цифрами. Наприклад: буква «а» - 1, букву «е» - позначаємо цифрою «5» і т. Д. Кожній букві алфавіту присвоюється своя цифра.

    And now open your SB at page 17, ex. 1. перед вами цей самий цифровий код. І ваше завдання - розшифрувати його якомога швидше.

    Teacher: Well, what words you have. Yes, it is a secret code.

    А тепер спробуйте самі написати подібне кодове слово протилежній команді. І потім будемо розгадувати ваші кодові слова.

    Teacher: Отже, що у вас вийшло?

    Code of Gianbattista della Porta

    Teacher: У книзі ви вже, напевно помітили наступний, не менш відомий, код Джанбатіста Делла Порта. Як ви бачите, він використовував точки і пересічені лінії. А внизу ви бачите таємне послання Джанбатіста вам. Ваша наступна задача - розгадати це послання.

    Teacher: So, these are the words. (good luck). Ok, you are right. А тепер ваша черга послати таємне слово один одному. Ваше послання повинно включати 1 слово.

    Letter code

    Teacher: Well, let's continue our lesson. Look at ex. 3. перед вами питання When will you come? На початку як загадка, а потім як розшифровка. Ваше завдання зрозуміти, за яким принципом питання пишеться саме так? Спробуйте написати слово "tomorrow" перша команда, і слово "yesterday" - друга команда за цим принципом. До речі, підказка в алфавіті.

    Runic alphabet

    Teacher: And now look at page 19, ex. 6. Read the text and translate it.

    Teacher: Find English equivalents in the text.

    1. Історія сучасного римського алфавіту почалася з фінікійців.

    2. Греки теж навчилися використовувати алфавіт фінікійців, але привнесли багато змін.

    3. Вони винайшли рунічний алфавіт для напису на горах, на зброю і коштовностях.

    4. Вікінги стали використовувати рунічний алфавіт в Британії в XIX в.

    5. В результаті вони написали Старі Англійські тексти рунічними буквами.

    Далі ви бачите англійська і рунічний алфавіти, де кожній букві англійського алфавіту відповідає знак рунічного алфавіту. Використовуючи цю підказку, розшифруйте слово, яке перебуває внизу.

    Teacher: І що у вас вийшло? Так, це незнайоме вам слово "FUTHARK", що в перекладі означає. Ну, а тепер ваша черга написати яке - небудь слово по - рунічні, а інша команда буде розшифровувати ваше слово.

    Rebus

    Teacher: Також кодом можна назвати всіма відомі ребуси. І зараз я вам дам ребуси, ви повинні розшифрувати їх.

    Codes of teenagers.

    Teacher: Існує також мову, який відомий тільки тінейджерам на кшталт вас. Це теж в свою чергу код, який відомий тільки підліткам. Він не зрозумілий дорослим, т. К. Складено для таємного спілкування. Це може бути ваш сленг, смайлики, які ви використовуєте в телефонах sms- повідомлення і не тільки. На дошці ви бачите деякі з них.

    Teacher: Також, хлопці, ми ж зможемо використовувати наші скорочення, щоб в 1 sms увійшло більше слів. Наприклад: слово "nothing" - нічого ми можемо позначити цифрою «0». Слова "boyfriend" and "girlfriend" можемо написати як "BF" and "GF". Можна слово "school" скоротити і написати 'Skool ".

    4. Заключна частина

    Teacher: Сподіваюся, вам сподобався наш урок. Що ви дізналися нового?

    Тепер ви можете скласти свої коди, свій сленг.

    Teacher: А вашим домашнім завданням буде скласти ребус або зашифроване послання. Намалюйте все красиво на альбомному аркуші.

    5. Організаційне завершення уроку.

    Teacher: And now stand up. I like you work today. The lesson is over. Good - bye.





    Конспект заняття з англійської мови «Codes and ciphers»