• Хід заняття.
  • Прикріплені файли

  • Конспект заняття в ігровій формі «Подорож у казку». Старший дошкільний вік




    Дата конвертації14.05.2017
    Розмір4.64 Kb.
    ТипЗаняття по казках. Конспекти, НОД

    Вікторія Лещенко
    Конспект заняття в ігровій формі «Подорож у казку». Старший дошкільний вік

    Мета: розвиток емоційної сфери дитини і формування позитивних позитивних взаємовідносин у колективі, однолітків.

    Завдання.

    Розвиваючі: Розвиток психологічних якостей: уваги, уяви, мислення. Розвитку бажання у дітей брати участь в спільних ігрових діях. Зміцнювати почуття єдності, вміння діяти узгоджено.

    Навчальні: Вчити відчувати радість від можливості поділитися з друзями, допомогти другу. Вчити дітей виражати свої почуття і розпізнавати почуття інших дітей.

    Виховні: Виховувати у дітей доброзичливі почуття до персонажів, викликати співчуття до них і бажання допомогти. Зміцнювати почуття єдності, вміння діяти узгоджено.

    Матеріал: мультимедійна дошка, відео, розрізні картинки, сніжинки на яких перекреплени герої казок.

    Хід заняття.

    Вихователь: Доброго дня хлопці! Рада бачити Вас!

    Хлопці ви любите казки!

    Діти: Так ми любимо казки.

    Вихователь: А чому ви любите казки?

    Діти: Всі казки різні і в них відбуваються, казкові події.

    Вихователь: А чому нас вчать казки відповідайте без підказки!

    Діти: Бути добрими, сміливими, справедливими, допомагати один одному, виручати з біди.

    Вихователь: А. що б нам дізнатися в яку країну казок ми потрапимо. я вам дам підказку.

    (Діти сідають на стільчики. На екрані з'являються слайди з музичним супроводом. Пісня "Ка б не було зими" з мультика "Простоквашино.")

    Вихователь. Хлопці. як ви думаєте в яку країну казок ви відправляєтеся?

    Діти: В країну зимових казок.

    Вихователь: Правильно. А які ви знаєте казки про зиму?

    Діти: "Снігова королева", "Два морозу". "Снігуронька", "Морозко" та т. Д.

    Вихователь: Хто мені скаже: Головний атрибут Нового року?

    Діти: Ялинка.

    Вихователь: Правильно ялинка! У кожній казці є така красуня. Хлопці подивіться. а ялинка не горить. (На екрані з'являється ялинка без вогників.) Чому?

    Діти: На ній немає вогників.

    Вихователь: Щоб на ній запалилися вогники нам потрібно виконати завдання. Допоможемо ялинці? А, як ви думаєте у нас вийде?

    Діти: Так.

    Вихователь: Хлопці. а яка погода взимку?

    Діти: Мороз, дмуть вітри, сніг йде. хуртовина, заметіль і т. д.

    Вихователь: У країні казок була сильна заметіль і вона розкидала казки. Я вам пропоную їх зібрати.

    (На столі розкладені розрізні картинки, і наочний матеріал. Вихователь пропонує зібрати картинки).

    Вихователь: Хлопці. щоб нам виконати таке завдання, нам треба розгадати крассворд.

    (Діти сідають на стільчики. Вихователь загадує дітям загадки про зиму, на екрані з'являється правильну відповідь.)

    Вихователь: Молодці. впоралися із завданням. Я дивлюся ви трохи засиділися пропоную вам пограти з моїми друзями сніговиками.

    (Физминутку. "Сніговики")

    Вихователь: Ось ми і відпочили не багато. Ой подивіться скільки сніжинок лежить. А вони то не прості, а чарівні. До кожної сніжинки прикріплений герой з казки. Вам потрібно взяти по одній з сніжинок і вгадати з якої казки герой. Це і буде наш наступний завдання.

    Вихователь: Ось ми з вами і виконали всі завдання, давайте тепер дізнаємося загориться чи наша Новорічна ялинка в країні казок.

    Вихователь: Раз, два, три ялинка гори!

    (На слайді з'являється палаюча ялинка вогниками).

    Вихователь: Хлопці подивіться, яка вона красива. Як ви думаєте у нас все вийшло?

    Діти: Так.

    Вихователь: Тоді нам пора вирушати додому.

    Аналіз вихователя, з дітьми.

    Прикріплені файли:

    vospitatel_a2jm1.pptx | 4102,64 КБ | Завантажено: 17




    Конспект заняття в ігровій формі «Подорож у казку». Старший дошкільний вік