• Хід ООД

  • Конспект заняття по аплікації «Півник-золотий гребінець»




    Дата конвертації09.04.2017
    Розмір4.33 Kb.
    ТипАплікація. Конспекти занять, НОД

      Навігація по даній сторінці:
    • Хід ООД

    Ольга Яковлєва
    Конспект заняття по аплікації «Півник-золотий гребінець»

    ГО «Художньо-естетичний розвиток». аплікація

    Тема: «Півник-золотий гребінець».

    Мета: Розвиток навичок в процесі виконання аплікації.

    завдання:

    освітні:

    Вчити дітей прийомам скочування паперових смужок в джгутики.

    Вчити орієнтуватися на аркуші паперу, створюючи єдиний образ з частин.

    виховні:

    Виховувати добре ставлення до навколишнього світу.

    Виховувати працелюбність акуратність бажання доводити почате до кінця.

    Розвиваючі:

    Розвивати творчу уяву естетичний смак.

    Розвивати дрібну моторику рук.

    Наочний і демонстраційний матеріал:

    Іграшки: Півник, лисиця. альбомного листа з зображенням силуету півника, паперові серветки, клей.

    ТСО: магнітофон; диск із записом музичних творів.

    Попередня робота. Розгляд ілюстрацій із зображенням домашніх птахів; бесіда про домашніх птахів з використанням ілюстрацій; Физминутку: «Півень»; З / і «У бабусі в селі». П / і «Лисиця і кури». Дихальна вправа «Півник»

    Хід ООД:

    I Організаційний момент: (Звучить музика).

    «Сонечко променисте, (руки вгорі)

    Посвіти в віконце. (руки вперед)

    Сонечко променисте, (руки вгорі)

    Пограй трошки. (хлопки в долоні)

    Сонечко, посвіти! Сонечко посвіти! (руки вгорі)

    Сюрпризний момент.

    Проблемна ситуація.

    З'являється Лисичка. «Недобрий день! Так, так, кому, добрий, а кому і не добрий! Як ви думаєте, з якої казки я до вас прийшла? Вгадали. Чи не вдалося мені з'їсти півника, так я вирішила перетворити його яскраве оперення, в безбарвне. Від такого кіт відмовиться, і прожене його з будиночка. І тоді вже точно він мені дістанеться. Побіжу, поки кіт з лісу не прийшов.

    (Чути кукурікання півня і нявкання кота).

    II Основна частина:

    1. Сталася біда, лисичка все-таки встигла знебарвити півника. Як допомогти? Як врятувати півника від лисиці?

    2. Показ «фотографії» безбарвного півника.

    3. Розгляд матеріалів для розфарбовування.

    4. Показ прийомів перетворення: скочування паперових смужок в джгутики, накладання на силует.

    Пальчикова гра: «Пташиний двір»

    Ми пішли на пташиний двір (Крокують по столу вказівний і середній пальці.)

    Подивитися через паркан (Руки перед особою, долонями до себе; діти визирають з-за долоньок.)

    Важливо ходить наш півень, (Імітація кистями ходи півня.)

    Сховався він за лопух. (Закрили очі руками.)

    Зерна клюють курчата (Постукування подушечками пальців по столу.)

    І щипав гусенята. (Діти пальцями показують щипати рух.)

    5. Виконання завдання. Інд. допомога.

    Физкультминутка: «Ми - звірі»

    Ви ведмеді (діти йдуть по колу імітуючи рухи ведмедя).

    Тепер ви вовки діти йдуть по колу імітуючи рухи вовка

    Ви зайці діти йдуть по колу імітуючи рухи зайця

    Ви перетворилися в лисиць діти йдуть по колу імітуючи рухи лисиці

    Ви півники діти йдуть по колу імітуючи рухи півника

    Ви хлопці діти йдуть по колу звичайному кроком

    6. Продовження виконання завдання.

    III Заключна частина.

    Рефлексія.

    -Ви всі були активними, уважними, всі завдання виконали правильно.

    (З'являється Півник, вітається). "Спасибі вам! Ви врятували мене від хитрої лисиці. Ви справжні чарівники. На ваших «фотографіях, я виглядаю ще нарядней. Як вам це вдалося? ».

    (Діти згадують і розповідають петушку про прийомах виконання завдання).

    Чути нявкання. Петушок прощається, йде.





    Конспект заняття по аплікації «Півник-золотий гребінець»