Конспект заняття для дітей з обмеженими можливостями у віці 6-15 років, тема: «Композиція з ромашок. У техніці «квілінг»




Дата конвертації18.06.2017
Розмір3,47 Kb.
ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

Олена Єременко
Конспект заняття для дітей з обмеженими можливостями у віці 6-15 років, тема: «Композиція з ромашок. У техніці «квілінг»

Конспект заняття для дітей з обмеженими можливостями у віці 6-15 років тема: «Композиція з ромашок. У техніці квіллінг. »

Мета: розвиток дрібної моторики пальців рук. закріпити вміння

виготовляти форми в техніці паперова філігрань. розвивати творче

уяву, точність координації руху рук, акуратність в роботі,

фантазію пізнавальний інтерес.

Обладнання: зразок композиції заготовки смужок паперу, оксамитова папір, клей, ватяні палички, серветки, наочне приладдя.

хід заняття

1. організаційний момент

Вірш «Осінь»

Шуміли листя облітаючи,

Ліс заводив осінній виття ...

Якихось сірих пташок зграя

Паморочилося за вітром з листям.

Скажіть, будь ласка, яке цю пору року?

Давайте згадаємо веселе тепле літо.

Загадка: - золотий вічко,

Білі вії. (Ромашка)

-белая кошик

Золоте дінці

У ній лежить росинка

і сяє сонце. (Ромашка)

2основная частина

Правильно ми сьогодні зробимо невелику композицію з ромашок. Ви вже знайомі з технікою паперова філігрань.

Хто розповість, як робиться крапелька? Приступаємо до виготовлення композиції:

Для центральної частини виконати один щільний рулончик (дивись картами) з смужки довжиною 15 см. Створіть 7 крапельок (дивіться картами).З смужок довжиною 10 см. Для пелюсток і приклейте до маточці, вмочуючи кожна пелюстка в клей. Продовжувати вставку пелюсток, поки повністю не завершиться квітка.

Хлопці давайте дамо пальчиком трохи перепочити, встоїмо їм пальчиковую гімнастику «Осінні листочки».

Один два три чотири п'ять

(загинають пальчики, починаючи з великого)

Будемо листя збирати

(стискають і розтискають кулачки)

Листя берези,

Листя горобина,

Листя тополі,

Листя осики, листки дуба ми збираємо

(загинають пальчики, починаючи з великого)

Мама осінній букет віднесемо

(крокують по столу, середніми вказівними пальчиками).

Для листочків квітки потрібно мигдальний горіх (дивіться картами) довгою 10см і 7,5 см.

Оформляємо роботу. Приклеюємо стеблинка з смужки паперу до ромашки на оксамитову папір. Приклеюємо листя до стебла.

В ході заняття загадуються загадки про квіти.

1. білі горошки на зеленій ніжці (конвалія).

2. головка на ніжці, а в голові горошки (мак).

Підсумок заняття.

Прибирання робочого місця.

Читання вірша «Як з'явилися ромашки?» Автора В. Орлов

Конспект занятия для детей с ограниченными возможностями в возрасте 6–15 лет, тема: «Композиция из ромашек. В технике «квиллинг»




Конспект заняття для дітей з обмеженими можливостями у віці 6-15 років, тема: «Композиція з ромашок. У техніці «квілінг»