Конспект уроку англійської мови для дітей дошкільнят.




Дата конвертації15.08.2019
Розмір7,65 Kb.
ТипТемочка

Марина Cошнікова
Конспект уроку англійської мови для дошкільнят. "Цветик семицветик. Повторення і закріплення лексичного матеріалу »

Конспект відкритого заняття з англійської мови

в Мадоу «Центр розвитку дитини - дитячий садок № 394 »

Тема уроку: Цветик-семицветик.

Мета уроку: Повторення і закріплення лексичного матеріалу по темі: - «Тварини», «Частини тіла», «Кольори», «Члени сім'ї».

Завдання уроку:

Освітня: - удосконалювати навички монологічного мовлення, навички аудіювання, вживання лексики по темі.

Виховна: - розвивати пізнавальний інтерес дітей до культури досліджуваного і рідної мов, розширення кругозору.

Розвиваюча: - розвивати мислення, уяву.

Тип уроку: урок-закріплення знань, умінь і навичок, який дозволяє організувати тренування основного лексичного матеріалу в спілкуванні, що має комунікативну цінність.

Обладнання: дошка, картки з картинками різних тварин, частин тіла, квітів і членів сім'ї; аудіо-запис з піснею «Hello song»; «Make a circle»; «How`s the weather»

Хід уроку

Teacher: Good evening, pupils. (Добрий вечір, учні)

Children: Good evening, good evening, good evening to you (Добрий вечір вам)

Good evening my teacher, I`m glad to see you! (Добрий вечір, мій учитель, радий вас бачити)

Teacher: I`m glad to see you too! (Я теж рада вас бачити)

Teacher: Хлопці сьогодні у нас гості, давайте їх привітаємо. Say hello! I would like to know who is here today. Please, tell me. (Давайте перевіримо, хто сьогодні присутній.)

It`s high time to begin our lesson. Look here, boys and girls. (Прийшов час почати наш урок. Подивіться сюди, хлопчики і дівчатка) Тут була квітка з сімома пелюстками, подув злий чарівник і розкидав пелюстки. Квітка не простий, а чарівний. Це квітку-семицветик. Seven colours flower. Давайте зберемо все пелюстки, раптом ця квітка кому-небудь знадобиться. А щоб його зібрати, потрібно виконати всі завдання.

Let`s collect all the petals. (Давайте зберемо все пелюстки)

Teacher: What colour of this first petal? (Якого кольору цей перший пелюстка)

Children: It`s yellow. (Він жовтий)

Teacher: First task - sing a greeting song. Stand up everybody, let`s sing «Hello song»

(Перше завдання - заспівати пісеньку вітання. Вставайте, давайте заспіваємо)

Teacher: Well done. Fix this yellow petal on the blackboard, please. (Відмінно спрацьовано, прикріпіть цей жовтий пелюстка на дошку, будь ласка)

Teacher: Next petal. What colour is it? (Cледует пелюстка. Якого він кольору)

Children: It`s red. (Червоний)

Teacher: That`s right. (Правильно)

Teacher: Let`s do phonetic drill. (Проробимо фонетичну зарядку)

Жив собі веселий гном [i:]

У нього гарний будинок [u:]

Любить гномик наш гуляти [td]

Де листя шумить ось так [ss]

Раптом раптово вдарив грім «Бом»

Побіг наш гномик в будинок [tdtd]

Teacher: Wonderful. Fix this red petal, please. (Чудово. Прикріпіть цей червоний пелюстка, будь ласка)

Teacher: The third petal. What colour is it? Yes, it`s blue. Time to make a circle. Sing a song "Make a circle» (Третій пелюстка. Якого він кольору? Так, він блакитного кольору. Заспівайте пісню)

Teacher: The fourth petal is green. You must answer the questions. (Четвертий пелюстка - зелений. Ви повинні відповісти на питання)

Учитель по черзі кидає м'ячик дітям, ті повинні відповісти на питання англійською.

вороса:

1. What`s your name? (Як тебе звати)

2. Are you a boy or a girl? (Ти хлопчик чи дівчинка)

3. Are you happy or sad? (Ти щасливий або сумний)

4. How are you? (Як справи)

5. How old are you? (Скільки тобі років)

Teacher: Excellent. We have got this green petal. Fix it, please. (Відмінно. У нас є зелений пелюстка. Прикріпіть і його)

Next petal is number 5. It`s orange. Play your favourite game «Monster». Stand up, let`s play. (Наступний пелюстка під номером 5. Він оранжевого кольору. Потрібно пограти в нашу улюблену гру під назвою «Монстр». Давайте пограємо.)

Учитель стоїть посередині залу і показує дітям картки, вони називають те, що зображено на картинці, як тільки на зображенні зображений монстр діти з криком «Monster» перебігають на протилежний бік залу.

Teacher: How clever of you. We`ve got it. Fix this orange petal on the blackboard, please. (Які ви молодці. У нас тепер є помаранчевий пелюстка. Прикріпіть його на дошку ласка)

Teacher: Girls and boys what colour of this petal? (Дівчатка і хлопчики, якого кольору цей пелюстка)

Children: It`s purple. (Він фіолетовий)

Teacher: Sure, that`s right. It`s purple colour. (Звичайно, правильно. Він фіолетового кольору)

How is the weather? Let`s sing a song. (Яка погода? Давайте заспіваємо пісню)

Текст пісні.

How's the weather? It's sunny.

How's the weather? It's sunny.

How's the weather? It's sunny.

It's sunny, today.

How's the weather? It's rainy.

How's the weather? It's rainy.

How's the weather? It's rainy.

It's rainy, today.

How's the weather? It's cloudy.

How's the weather? It's cloudy.

How's the weather? It's cloudy.

It's cloudy, today.

How's the weather? It's windy.

How's the weather? It's windy.

How's the weather? It's windy.

It's windy, today.

How's the weather? It's snowy.

How's the weather? It's snowy.

How's the weather? It's snowy.

It's snowy, today.

Teacher: Good job, you are good singers. Fix this purple petal, please. (Добре впоралися, ви хороші співаки. Прикріпіть цей фіолетовий пелюстка, будь ласка)

And the last one is the seventh pink petal. Play a game «What`s missing?» (І останній сьомий рожевий пелюсток. Пограйте в гру «Що пропало?»)

Учитель розкладає предмети перед дітьми. Діти повинні закрити очі, в цей час вчитель прибирає деякі предмети, коли діти знову відкривають очі, вони повинні згадати що пропало і назвати цей предмет. Після цього предмети повертаються на свої місця і гра триває знову.

Teacher: Night is coming. Close your eyes. Open your eyes. What is missing? (Прийшла ніч. Закривайте свої очі. Відкривайте очі. Що пропало)

How clever of you! (Які ви молодці) We can fix pink petal. Our seven colours flower is collecting. Hooray! Clap your hands together. (Ми можемо прикріпити рожевий пелюсток. Наш цветик - семицветик зібраний. Ура! Поплескав все разом)

Teacher: За те що ви зібрали цветик - семицветик добрий чарівник дарує вам частування! Ви Підруда на славу. Our lesson is over. Good - bye. (Наш урок закінчено, до побачення)

Children: Good - bye!

Конспект урока английского языка для дошкольников. «Цветик-семицветик. Повторение и закрепление лексического материала»




Конспект уроку англійської мови для дітей дошкільнят.