• Хід заняття: Діти заходять в групу, стають в коло.

  • Конспект підсумкової НСД з образотворчої діяльності в підготовчій групі «Художник Тюбик»




    Дата конвертації19.06.2017
    Розмір3,66 Kb.
    ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

    Інна Іванова
    Конспект підсумкової НСД з образотворчої діяльності в підготовчій групі «Художник Тюбик»

    Конспект НСД з образотворчої діяльності в підготовчій групі "Художник Тюбик"

    Мета: Визначення рівня розвитку дітей з образотворчої діяльності на кінець року.

    Матеріал: Репродукції картин, розписів; клейонки, стаканчики для води, пензлі, фарби акварельні, музичний супровід, палітри на кожну дитину, листи альбомного листа, клубок з нитками, лист з фотографією художника тюбика, фігурки з гіпсу (сюрприз).

    Хід заняття: Діти заходять в групу, стають в коло.

    Сонце світить нам у віконце:

    - Я скучила трошки,

    Чекаю в колі своїх друзів!

    Збирайтеся швидше!

    Хлопці, ви знаєте хто такий художник? А у мене є знайомий художник Тюбик. Ви б хотіли відправитися в подорож до художника тюбика в його майстерню. Щоб не збитися з шляху, я принесла чарівний клубок, сила якого збільшується від добрих і ласкавих слів. Спочатку я намотаю нитку на клубок і скажу ласкаве слово, а тепер я передаю клубок Поліні, і так по черзі всім дітям (можна сказати добре побажання, комплімент). Ось і знову клубок дійшов до мене. Яким він став великим від добрих слів! Йому, як і мені, приємно відправитися в подорож з такими хорошими дітьми! Цей клубок добра ми передамо художнику тюбик. Педагог включає динамічну музику. Руки розставте в сторону, як птиці. Летимо, теплий вітер нас обдуває. Дивимося на землю з висоти (рука над очима). Залітаємо на хмари, вони м'які, пухнасті, прохолодні. Давайте трохи покачаємося (пружинка). Хмари як ватяні, нам приємно, легко. Полетіли далі. Нарешті приземлилися. Ось і майстерня тюбик, але, а де, ж сам Тюбик. Педагог знаходить лист з фотографією художника тюбика.

    «Здрастуйте дорогі хлопці! Вибачте, що вас не зустрів, але мені довелося відлетіти до одного, так як він захворів і попросив про допомогу. Але щоб не було нудно, я влаштовую вам іспит ». Перше питання:

    • Є головні і неголовні фарби. Які кольори є основними і чому?

    • Як отримати фіолетовий і т. Д.?

    Художник Тюбик підготував для нас невелику виставку картин (показ)

    А тепер послухайте завдання.

    • Треба розділити ці репродукції за видами живопису?

    • Назвіть, які розпису ви знаєте? (хохлома, димку, гжель).

    Педагог пропонує залишити на пам'ять художнику тюбик свої роботи. Діти вибирають, що малюватимуть (природу, портрет, розпис матрьошок, димковскіх панянок, козликів, свічники під гжель, закладки з хохломской розписом і т. Д.). Педагог вмикає музику. Діти малюють. В кінці залишаємо свої малюнки художнику тюбик. Художник Тюбик дарує на пам'ять фігурки з гіпсу.

    Ну ось, наше дивовижну подорож закінчується. І нам пора повертатися в групу.

    Читання вірша.

    І в п'ять, і в шість, і в сім

    Всі діти люблять малювати.

    І кожен сміливо намалює

    Все, що його цікавить: квіти, малюнки, ліс і казки ...

    Все намалюють, були б фарби,

    Так аркуш паперу на столі,

    І світ в родині і на Землі!

    Виконується пісня «Сонячне коло» (1-й куплет і приспів).

    Педагог включає динамічну музику. Хлопці відправляються назад в дитячий сад.





    Конспект підсумкової НСД з образотворчої діяльності в підготовчій групі «Художник Тюбик»