• Хід заняття

  • Конспект підсумкового заняття з додатковою освітньою програмою: «Веселі мультяшки»




    Дата конвертації11.09.2019
    Розмір6.09 Kb.
    ТипТемочка

    Олена Войнова
    Конспект підсумкового заняття з додатковою освітньою програмою «Веселі мультяшки»

    Мета заняття: виявити знання і вміння дітей по темі «Мультиплікація», розвивати увагу, пам'ять.

    Завдання: Навчальні: навчити дітей проявляти доброту, чуйність до всіх, кому це необхідно, формувати діалогічну мова, активізувати словник.

    Розвиваючі: здатність розвитку дитячої творчості через спільну роботу дорослих і дітей, систематизувати знання, що стимулюють розвитку пізнавальних і творчих здібностей у дітей, розвивати фантазію, спонукати дітей вільно спілкуватися з однолітками.

    Виховують: виховувати добре ставлення до близьких людей, до своїх однолітків, уміння виправляти свої помилки; виховувати дбайливе ставлення до ляльок, книгам.

    Матеріали та обладнання: посилка з ляльками, лист, дидактичні ігри: «Хто герой казки», «Назви казку або мультфільм по предмету», «Знайди зайвого героя і назви мультфільм», зображення Теремка, курочка в гнізді, молоточок, яєчко, ляльки для наручного театру, фігурки гумові, розмальовки (1 на кожну дитину).

    Хід заняття:

    Вихователь: Хлопці, я прошу грюкнути в долоні тих, хто любить грати, а тепер тих, хто любить мріяти - фантазувати і грюкнути в долоні тих, хто любить казки та мультфільми. Я рада, що все ви любите казки, любите грати і фантазувати, адже саме цим ми сьогодні і будемо займатися. Хлопці, до нас в групу сьогодні прийшла посилка і лист, давайте подивимося від кого це все і що лежить в посилці?

    Читаємо лист: «Я добрий Казкар з« чарівної країни », я дуже люблю слухати, дивитися і розповідати казки, історії, мультфільми. А ви любите казки? Я хочу перевірити наскільки добре ви знаєте казки та мультфільми. Ви готові мені довести свої знання і вміння? В добру путь. Виконайте всі завдання які я для вас приготував і в кінці вас чекає сюрприз. А я в свою чергу буду спостерігати за вами в чарівне дзеркало »

    Отже, перше завдання:

    Розділіться, хлопці, на 3 команди. Кожна команда сідає за окремий стіл: На столах лежать дидактичні ігри з завданням, які потрібно виконати.

    Самостійна робота дітей.

    - А тепер перевіримо, як ви впоралися зі своїми завданнями.

    -Молодци, хлопці!

    Вихователь: Але це ще не все. Казкар приготував для нас і інші завдання. Казкар чув, що ви хлопці розігрували казку «Жахливий Пік» для дітей різновікової групи. Це правда? Так ось він теж хоче подивитися на цю казку. Покажемо її казкар?

    Самостійна робота дітей.

    Вихователь: - Молодці, хлопці!

    І на останок Казкар приготував для нас найскладніше завдання, але ви не хвилюйтеся, я допоможу вам впоратися з цим завданням.

    Зараз, я читаю вам загадки: ви відгадуєте їх і у кожного з вас буде в руках лялька - відгадка. Потім з цими ляльками ми складемо з вами нову казку і покажемо нашим гостям і казкар. Ви готові?

    загадки:

    Влітку гуляє, а взимку відпочиває? (Ведмідь)

    Живе на болоті, любить комарів? (Жаба)

    Взимку біленький, а влітку сіренький? (Заєць)

    Під підлогою, ворушить хвостом, в щілини той вигляд, вилізти боїться? (Мишка)

    Руда шахрайка, руда головка? (Лисиця)

    Хто спік колобок? (бабка)

    Як звали дівчинку в казці «Три ведмеді»? (Машенька)

    Хто зловив золоту рибку? (Старий)

    Хто в казці найстрашніший? (Вовк)

    Хто зніс золоте яєчко? (Курочка Ряба)

    Чим забивають цвяхи? (молоток)

    У кого замість вовни - голки? (Їжачок)

    Хто говорить гав? (Собака)

    Хто врятував зайця в казці «Заяча шубка»? (Півник)

    - Ось герої нашої казки і розподілилися. Я буду автором. Складати казку ми будемо використовуючи 3 казки «Курочку - рябу» і «Теремок» та «Репку»

    Автор:

    Варто терем - теремок.

    Вони не низький - ні високий.

    Хто в теремі живе?

    Пі - пі - пі (мишка)

    Пих - пих - пих (їжачок)

    Ква - ква - ква (жаба)

    Гав - гав - гав (собака)

    Мяу - мяу - мяу (кішка)

    Ко - ко - ко (півник).

    Ведмідь - клишоногий,

    Лисичка - сестричка,

    Зайка - побегайка,

    І я вовк - зубами клац.

    Звуки видають самі діти, представляючи свого героя і виглядав в віконце Теремка.

    казка

    Автор: Жили звірі в теремку, не тужили, але ось одного разу, потемніло небо, подув сильний вітер. Вітер дув так сильно, що верхівки дерев гнулися до самої землі. І почався ураган. Він мчав з такою силою, що теремок не витримав і впав. І залишилися всі звірі без житла. Але неподалік, в сусідньому селі жили баба, дід і внучка Машенька. І була у них Курочка- Ряба. Пішли лісові звірі в село і попросили жити до діда з бабою. Шкода їм стало звірів, вони їх і впустили.

    Ось одного разу знесла Курочка яєчко, але не просте, а золоте.

    Дід бив - бив, не розбив;

    Бабка била - била, не розбила;

    Внучка била - била, не розбила;

    Покликала внучка ведмедика, він бив - бив, не розбив.

    Всі звірі били - били, не розбили.

    І раптом мишка бігла, хвостиком махнула, яєчко впало і розбилося.

    Ось все здивувалися цьому.

    І з тих пір Курочка - Ряба несла яєчка не золоті, а прості. І жили вони всі разом довго і щасливо. Ось і казочці кінець, а хто слухав, молодець.

    Підсумок і Сюрпризний момент:

    - Молодці дітлахи, дівчата і хлопці, впоралися з усіма завданнями. Ви дуже сподобалися казкаря і отримуйте від нього обіцяний сюрприз. (Роздаю розмальовки для дітей).





    Конспект підсумкового заняття з додатковою освітньою програмою: «Веселі мультяшки»