• Хід заняття

  • Конспект педагогічного заходи з фізичного напрямку розвитку дошкільнят «Наша армія»




    Дата конвертації20.06.2017
    Розмір7,33 Kb.
    ТипДень захисника Вітчизни. 23 лютого

    Олександра Філатова
    Конспект педагогічного заходи з фізичного напрямку розвитку дошкільнят «Наша армія»

    Тема: «Наша Армія!»

    Цілі: Створення умов для розвитку рухової активності, зміцнення фізичного здоров'я дошкільників за допомогою виховання любові до своєї Батьківщини, Росії, почуття гордості за свою країну, бажання бути корисним для Батьківщини.

    Завдання: 1. зміцнення м'язів спини і плечового пояса, нижніх кінцівок, тренування дрібних м'язів стопи;

    2. розвиток ритмічності, швидкості, сили, витривалості, координації;

    3. вдосконалення техніки основних видів рухів;

    4. виховання патріотичного ставлення до своєї Батьківщини і поваги до людей захищають нашу Батьківщину;

    5. формування толерантного ставлення до людей з обмеженими можливостями здоров'я.

    Устаткування: Маршрут випробувань, самоклеючі зірки (6 великих, 12 маленьких, помпони для уболівальників, гімнастична лава, степ-дошки, пов'язка на очі (6 штук, гумка для ніг (6 штук, музичний супровід, дитячі малюнки

    Хід заняття:

    Діти входять в зал і будуються в дві шеренги (хлопчики і дівчатка обличчям один до одного).

    Привітання.

    Інструктор: Хлопці, давайте підійдемо до стіни і розглянемо малюнки. Кому присвячена ця виставка малюнків? (Нашій армії, солдатам) Якими повинні бути солдати? Сильні, спритні, швидкі, витривалі - для того, щоб вони змогли гідно захищати нашу країну. А в якій країні ми живемо? (В Росії) А як називається наша армія? Ви такі ж сильні, спритні, витривалі, як російські солдати? Ну, що ж зараз це перевіримо. Я пропоную вам відправитися за маршрутом випробувань молодого бійця. (показати дітям маршрут)

    Інструктор: І так, перше випробування - ТАНЦЕВАЛКІНО! (спортивна розминка - пісня «Білий, синій, червоний»)

    Інструктор: Хто знає якій країні належить цей прапор? А які кольори на російському прапорі? Білий синій Червоний!

    Інструктор: Ви прекрасно впоралися з першим випробуванням і за це отримуєте зірку, тепер можна відзначити на нашому маршруті. (зірка приклеюється на пройдене випробування)

    Інструктор: Ви готові приступити до наступного випробування?

    Інструктор: Випробування - ПРОПОЛЗАЙКІНО! (пісня «Я служу Росії» Олексій Хворостян і Олександр Маршал)

    Інструктор: Випробування полягає в наступному.

    1. Д. - котяться «бочонком»

    М. - проповзають під лавкою «змійкою»

    2. Д. - підтягуються руками на лавці лежачи на животі

    М. - котяться в парах «колодою»

    Інструктор: І з другим випробуванням ви впоралися гідно! І ми відзначаємо це ще однією зіркою!

    Інструктор: Випробування - ХОДЬБУШКІНО! (пісня «Дорожня» Олег Даль)

    Інструктор: Для проходження цього випробування нам знадобляться степ-дошки. Будь ласка, беріть. Дівчатка займайте першу лінію оборони, хлопчики - другу.

    Вправи на степ-дошках, повторювати по 4 рази з кожної ноги:

    1. крок на місці

    2. степ-дошка попереду, приставних крок вперед на дошку з лівої ноги, потім правої

    3. степ-дошка між ніг, приставних бічний крок на дошку з лівої ноги, потім з правої

    4. степ-дошка попереду, крок лівою ногою вперед на дошку з піднімання правого коліна вгору і бавовною, повторити з правої ноги

    5. степ-дошка попереду, лівої голий наступити на дошку, правою ногою її переступити, ліву ногу підставити і зробити два хлопки. Повторити з правої ноги

    Інструктор: Молодці і це випробування ви пройшли з успіхом! Вітаю вас з заробленої нагородою.

    Інструктор: Випробування - ПОБЕГУШКІНО! (пісня «Рота підйом!» Леонід Агутін і гр. «Відчайдушні шахраї»)

    Інструктор: Ділимося на два загони: загін хлопчаків і загін дівчат.

    Хлопчики і дівчатка розташовуються по обидва боки залу і виконують завдання назустріч один одному в прохлест.

    1. М. - підбігають до дівчаток, плещуть у долоні і повертаються назад. Д. Повторюють те ж саме

    2. М. - підбігають до дівчаток, розгортаються до них спиною, виляють стегнами і повертаються назад. Д. - повторюють те ж саме.

    3. М. - підбігають до дівчаток, обіймають і повертаються назад. Д - повторюють те ж саме.

    Інструктор: Так ви у мене супер швидкі, ура!

    У вас залишилися сили на наступне випробування?

    Інструктор: Випробування - ПОПРИГАЙКІНО! (пісня «»)

    Інструктор: В цьому випробуванні нам знову знадобляться гімнастичні лавки.

    1. М - стрибають через лавку без допомоги рук.

    Д. - стрибки вгору з просуванням з притиснення ніг

    2. М. - стрибки з глибокого присідання в шпагат

    Д. - стрибають через лавку, тримаючись за лаву

    Інструктор: Я пишаюся вами, ви впоралися з найважчим випробуванням. Давайте відзначимо цю зіркою на нашому маршруті випробувань.

    Інструктор: Ми виходимо на фінішну пряму. Цікаво, яке випробування нас чекає попереду?

    Інструктор: Випробування - ПОМОГАЙКІНО! (пісня «» гр. Любі)

    Інструктор: Солдати під час виконання бойових завдань можуть отримати різні поранення, які не дозволять їм надалі вільно пересуватися. Тоді їм на допомогу приходять товариші і допомагають завершити завдання, яке дав їм командир.

    Інструктор: Для виконання цього завдання необхідно розділитися на пари.

    1. Один солдат засліплений спалахом (нічого не бачить, інший - повинен провести пораненого солдата до безпечного місця: в однієї дитини зав'язані очі, інший - бере його за руку і проводить «змійкою» між кубиками

    2. Обидва солдати пошкодили ногу на завданні, але необхідно рухатися вперед, допоможіть один одному дійти до медпункту: парам пов'язують ноги (ліву ногу одного з правою ногою іншого, пройти по колу

    Інструктор: Чи легко пересуватися людині, яка погано бачить або не бачить зовсім, а людині який відчуває незручності при ходьбі або зовсім не може ходити? Людям з обмеженими можливостями здоров'я іноді потрібна наша з вами допомога, а повага завжди.

    Інструктор: Ви чудово впоралися і з цим випробуванням. Ось вам зірка.

    Інструктор: Давайте подивимося на наш маршрут випробувань, з усім ми впоралися?

    А це значить, що ми не тільки спритні, швидкі, сміливі, витривалі, але і чесні, дружні і готові прийти на допомогу один одному.

    Діти розбиваються на пари.

    Танець «Я, ти, він, вона»

    Інструктор: Загін, в одну шеренгу кроком руш!

    Інструктор: За виконання особливо складних завдань ви нагороджуєтеся зіркою.

    Дітям наклеюються зірки на футболки.

    Прощання.

    Конспект педагогического мероприятия по физическому направлению развития дошкольников «Наша армия»




    Конспект педагогічного заходи з фізичного напрямку розвитку дошкільнят «Наша армія»