Конспект організованої освітньої діяльності по по малюванню «Різнобарвні хусточки сушаться»




Дата конвертації17.06.2017
Розмір3.51 Kb.
ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

Гульназ Сагітова
Конспект організованої освітньої діяльності по по малюванню «Різнобарвні хусточки сушаться»

РИСОВАНИЕ

РІЗНОКОЛЬОРОВІ хусточки сушать

МЕТА: Продовжувати вчити дітей передавати в малюнку знайомі предмети квадратної форми (хусточки, зафарбовувати їх в одному напрямку - зверху вниз, не заходячи за контур. Закріпити знання квітів. Продовжувати вчити дітей не було натиснуто сильно на олівець. Вчити запам'ятовувати послідовність проведення ліній.

МАТЕРІАЛ: папір розміром в половину альбомного листа. Олівці різного кольору за кількістю дітей.

хід ЗАНЯТТЯ

1 частина: Зацікавити дітей майбутнім заняттям

Сюрпризних МОМЕНТ приходить бабуся. Вона випрала свої хусточки і повісила їх сушитися.

Хлопці, сьогодні ми з вами будемо малювати різнокольорові хусточки. Подивіться, які гарні різнокольорові хусточки. Розгляд зразка з обстеженням. Виділення основних частин, їх кольору, форми. Подивіться на хусточки.

ПИТАННЯ ДО ДІТЕЙ:

1. На яку геометричну фігуру схожі хусточки?

2. Якого кольору хустинку? (перший, другий і т. д.)

ПОКАЗ способу зображення. Дивіться, хлопці, спочатку я малюю дві лінії зліва - направо, потім з'єдную їх двома лініями зверху - вниз. Дивіться, як я зафарбовую хустинку. Олівцями зверху - вниз, не натискають на них, зафарбовую акуратно, не виходячи за контур.

ПИТАННЯ ДО ДІТЕЙ: Як я зафарбовую хустинку? (Питання задається по ходу показу 2-3 дітям для привернення їхньої уваги до показу).

Закріплення: попросити 2-3 дітей обвести контур зразка олівцями. Зараз Заліна покаже нам, як треба малювати лінії, щоб вийшов хустинку. Заліна, візьми, будь ласка, олівці і намалюй контур. Правильно лінії ведемо зліва - направо і з'єднуємо їх лініями зверху - вниз. Амір, візьми, будь ласка, олівці і покажи, як ми будемо зафарбовувати хустинку. Молодець, Амір. Діти, тепер візьміть олівці в праву руку, правильно їх, подивіться, як я тримаю олівець. Тепер намалюйте в повітрі хусточки. Молодці, а тепер давайте відпочинемо трохи. Амір, підемо з нами пограємо.

Фіз. ХВИЛИНКА

Ось помічники мої

Ось помічники мої,

Їх як хочеш поверни.

Раз два три чотири п'ять.

Постукали, повернули

І працювати захотіли.

Тихо все на місце сіли.

2 ЧАСТИНА. Самостійна діяльність дітей. Керівництво. Пояснення. Допомога.

ІНД. РОБОТА:

1. Допомогти почати - РАНІС, Заліна.

2. Нагадати послідовність виконання - Тамерлан, Діна.

3. Нагадати правила користування олівцями - Ізіля, Ринат.

3 ЧАСТИНА.

ПИТАННЯ ДО ДІТЕЙ:

1. Що ми сьогодні з вами малювали?

2. Сподобалася вам хусточки?

3. Якого кольору у тебе хусточки? (2-3 дитини)

Молодці, хлопці, постаралися сьогодні. Бабуся, а тобі подобаються хусточки? Давайте, покладемо їх на стіл, а коли прийдемо з прогулянки, повісимо їх на виставку.





Конспект організованої освітньої діяльності по по малюванню «Різнобарвні хусточки сушаться»