Конспект НСД з навчання дітей 4-5 років англійської мови «Little mouse»




Дата конвертації04.07.2017
Розмір2.92 Kb.
ТипАнглійська мова для дошкільнят

надія Матвєєва
Конспект НСД з навчання дітей 4-5 років англійської мови «Little mouse»

Мета - ввести поняття: little (маленький, mouse (мишка, cat (кішка).

завдання

освітні:

1 вчити дітей вітатися по-англійськи

2 вчити бачити різницю між предметами і називати їх величину

3 повторити рахунок і назви знайомих тварин: bear- ведмідь, hear-заєць, dog-собака, frog-жаба.

4 вчити дотримуватися правил гри

Розвиваючі:

- розвивати правильну вимову

- розвивати основні рухи: ходьба, біг, стрибки і спритність

виховні:

- виховувати культуру поведінки дітей на занятті і доброзичливе ставлення один до одного

Матеріал і посібники: дзвіночок, іграшка мишки маленького і великого розміру, довгий і короткий олівець одного кольору, іграшки ведмідь, заєць, собачка, жаба і кішка, маска або шапочка кішки, музичний центр, диск, стільчики.

Методи і прийоми: показ, аудіювання, повторення.

хід заняття

Вступна частина: Педагог призводить дітей в кабінет і просить cесть на стільчики, розставлені півколом. Відразу ж нагадує про те, що потрібно привітатися і питає у хлопців про їх настрої.

Основна частина: Потім педагог запитує: «Хто знає, як вітаються дорослі англійці вранці?» І дістає дзвіночок. Педагог просить дітей послухати, як він дзвенить і каже «ing!». Потім пропонується гра в «Повторюшка». Спочатку каже педагог, а потім діти:

«Ing!» - «ing!»

«Moning!» - «moning!»

«Good-moning!» - «Good-moning!»

«Ось ми і навчилися вітатися як дорослі англійці!» - каже педагог

Потім дітям показуються іграшки тварин. Педагог просить їх порахувати по-англійськи і згадати пісеньку

«This is a bear ...

This is a hear

This is a dog

And this is a frog. »

Далі увагу дітей переходить на іграшки маленького і великого розміру, а також олівчик. Педагог просить дітей назвати величину предметів: великий-(big) і маленький-(little, small).

Потім йдуть розминки: «Hands up! Hands down. »

«One and two and three and four ...»

Під кінець заняття педагог пропонує гру «Little mouse».

«Little mouse, little mouse« Маленька мишка- 2 рази

Where is your house? »Де ж твій будиночок?»

«Little cat, little cat« Маленький котік- 2 рази

I do not have a flat! »У мене немає квартири.»

Заключна частина: В кінці заняття педагог говорить про те, що заняття закінчилося, дякує дітей, просить встати і сказати «Good bye!

Список використаної літератури

- В. Н. Мещерякова «Книга для учителя» навчальний посібник, Казань 2010р.

- В. Н. Мещерякова «Я люблю англійський» усний вступний курс англійської мови для дітей старшого дошкільного віку, Казань 2002р.





Конспект НСД з навчання дітей 4-5 років англійської мови «Little mouse»