• Хід заняття

  • Конспект НСД з малювання в нетрадиційній техніці «Звісточка весни»




    Дата конвертації07.04.2017
    Розмір3.69 Kb.
    ТипВесна. Матеріали для дитячого садка на тему вес

    Таріка Сафронова
    Конспект НСД з малювання в нетрадиційній техніці «Звісточка весни»

    мета:

    доповнити уявлення дітей про сезонні зміни в природі, вчити розуміти зміст картин.

    завдання:

    - ГО «Художньо - естетичний розвиток»

    Ознайомити дітей з нетрадиційною технікою малювання (ватяними паличками)

    - Розвивати уміння створювати образи дерев, кущів

    - Виховувати сміливість, впевненість в освоєнні нових технік малювання.

    ГО «Пізнавальний розвиток»

    - Розвивати кругозір і пізнавальний інтересу дітей до образотворчого мистецтва;

    - Розвивати і розширювати уявлення про природні явища, сезонні зміни;

    ГО «Мовний розвиток»

    - Розвивати уміння відповідати на питання;

    - Формувати вміння вести бесіду;

    - ГО «Соціально - комунікативний розвиток»

    - Створення позитивного емоційного фону в групі;

    - Розвивати уміння допомогти другу;

    - Виховувати почуття доброзичливості, відповідальності;

    Матеріал й устаткування: репродукції картин на тему «Весна», акварельний папір, гуаш, пензлики, палітра.

    Попередня робота:

    Бесіда про сезонні зміни в природі, бесіда за картинами, робота з дидактичними іграми, розгляд дерев, чагарників на ділянці, розглядання зображень дерев.

    Хід заняття:

    1. Вступна частина

    Діти стають в коло разом з вихователем.

    вихователь:

    Зібралися всі діти в коло (встають в коло)

    Я твій друг (руки до грудей)

    І ти мій друг (протягують руки один до одного)

    Міцно за руки візьмемося (беруться за руки)

    І один одному посміхнемося (посміхаються)

    На мене всі подивилися і тихесенько присіли.

    Вихователь: Дітки, сьогодні у нас гість! Давайте подивимося в куточок де у нас стоять іграшки, кого ви там бачите? Кого ви раніше не бачили (Відповіді дітей)

    Ось жирафа і не було! Жираф живе в Африці, там цілий рік спека і не буває зміни пір року. Його друзі попросили привезти «вісточку від весни». Давайте допоможемо жирафу виконати їх прохання. Хлопці ви мені допоможете?

    2. Основна частина

    Вихователь: Показує картини де зображена весна. Розкажіть, будь-яку пору року на ній зображено. яка там погода? Що намальовано? Весела картина?

    Вихователь: Бачите, хлопці, навколо все так змінилося з того дня коли весна прийшла до нас в гості (Відповіді дітей)

    Вихователь: Пропоную намалювати зелені листочки на деревах, ватяними паличками.

    Физкультминутка

    Рухомий-дидактична гра «Будь уважний»

    Педагог пропонує дітям придумати руху для позначення тварин, які впадають в сплячку, не впадають в сплячку, домашніх тварин.

    Вихователь Хлопці молодці! А тепер я запрошую вас за столи, що б намалювати Весну.

    Потім робить відбиток на акварельний папір, створюючи, таким чином, силуети дерев. За допомогою пензлика показує, як можна намалювати гілочки дерев або кущів. Пропонує хлопцям приступити до роботи.

    3. Рефлексія (заключна частина)

    Вихователь хлопці, як ви думаєте, у нас вийшло виконати прохання друзів жирафа? Якщо ми відправимо наші роботи, вони зможуть дізнатися, яка буває весна!

    Велике спасибі вам за допомогу!





    Конспект НСД з малювання в нетрадиційній техніці «Звісточка весни»