Наталія Новікова
Конспект НСД з малювання у другій молодшій групі «Овочі та фрукти. Морквина в ящиках »
Мета: спонукати дітей доступними засобами виразності зображати моркву та ріпу.
Завдання: - При розгляданні справжньою моркви і ріпи, пояснити відміну овальної форми від круглої.
-Навчити передавати в малюнку особливості форми моркви, ріпи, її колір.
-сприяти вмінню шляхом складання аркуша паперу навпіл кілька разів, робити ящики.
Матеріал: іграшка зайчик, фарби, пензлі, папір, овочі: морква та ріпа.
Хід заняття:
Вихователь: Хлопці, сьогодні до нас прийшов незвичайний гість, відгадайте про нього загадку: (Загадка про зайчика)
А ось і він.
Зайчик: Доброго дня хлопці, які ви молодці відразу здогадалися що це я. Бачу, що загадки вмієте відгадувати, а тепер покажіть, як ви вмієте грати.
Гра «Зайчик білий сидить»
Бачу і грати ви вмієте. Запрошую вас до себе в город. Хочу показати вам овочі які виростив.
Але спочатку відгадайте загадки про овочі. (загадки про моркву, ріпу)
Вихователь: Подивіться хлопці, як багато зайка виростив моркви. Яка вона? Якого кольору, форми? Відповіді дітей. А ріпка схожа на моркву? Яка вона? Відповіді дітей.
Ну, зайка молодець, багатий урожай виростив, будеш взимку вітаміни Хрупало.
А давайте, хлопці, ми теж виростимо такий урожай за допомогою фарб і пензлика, а зайка подивиться, як ми будемо це робити.
Для зберігання врожаю потрібні ящики, візьміть аркуш паперу, складіть його навпіл, і ще раз навпіл, а тепер розгорніть. Ящики вийшли рівні, красиві.
Покажіть, хлопці, зайчику куди ви будете складати моркву та ріпу, для зберігання.
Починаємо малювати. (діти малюють моркву та ріпу).
Ось бачиш зайка який у нас урожай.
Зайка (розглядає роботи) - Так, урожай багатий, красивий. Постаралися хлопці, молодці! Ось коли я прийду до вас ще в гості, ви мене почастуєте своєї морквиною, а сьогодні я пригощу вас своєю. (Діти пригощаються морквою, зайчик прощається і йде)