Альбіна Хасанова
Конспект НСД з англійської мови в підготовчій групі «The animals»
Хасанова Альбіна Самігулловна
вихователь з навчання дітей англійської
мови МБДОУ «Д / с № 14» м Казані
2015
НОД з англійської мови на тему «Animals» для дітей 6-7 років.
цілі:
виховні:
• Виховувати інтерес до англійської мови та країні мови, що вивчається, тобто підвищувати мотивації дошкільників до предмету;
• Виховувати шанобливе ставлення один до одного;
• Виховувати дбайливе ставлення до мови;
• Виховувати культуру мови.
Розвиваючі:
• Розвивати уміння працювати в колективі і приймати спільне рішення;
• Розвивати позитивні особистісні якості (відповідальність, доброзичливість, почуття взаємодопомоги);
• Розвивати і тренувати увагу, пам'ять, мислення;
• Розвивати непідготовлену мова;
• Розвивати креативні здібності дошкільнят.
освітні:
• Закріпити знання дітей по вивчених тем;
• Розширити кругозір учнів;
• Активізувати вміння і навички дошкільнят;
• Працювати над вдосконаленням умінь говоріння англійською мовою.
Форма проведення: урок узагальнення і систематизації знань.
Обладнання: ноутбук, CD-диски, роздатковий матеріал, наочний матеріал.
Хід роботи:
I. Організаційний момент. Привітання ведучого.
Т: Hello, children!
З: Hello, teacher!
T: Let's greet our quests! And let's sing our song "Good morning"!
C: Good morning, good morning, good morning to you, good morning, good morning, I am glad to see you!
T: How are you, Alina?
Alina: I am fine. (Потім Аліна запитує у сусіда «Як справи?» - "How are you?")
So, let's begin our lesson.
II. Основний етап.
Children, today we will speak about different animals. You know different domestic and wild animals and birds . And we will play different games. I hope that you will have fun.
1) At first let's sing 1 song. Look at the screen - Animals'sound song (діти співають пісню).
T: Well done!
2) Т: Children, let's remember the animals (показувати картинки, діти називають): What is this? - It is a dog (a cat, a bird, a snake, a mouse, a tiger, a crocodile, a rabbit, a fox). Why did I divide the animals in 2 groups? (тварини поділені на 2 групи. Чому) 3) Let's count now the animals! (Діти вважають тварин).
3) T: Let's play the next game "Show the animal"
Діти по одному виходять, я говорю на вушко яку тварину зобразити, інші діти відгадують і називають англійською це домашня тварина.
4) T: Are you tired, children?
C: Yes!
T: Stand up! Let's have a rest! Let's repeat the bodyparts. Now let's sing songs and do some exirceses »:
T: Well done, children! Take your sits!
5) T: Let's play a game (Гра «What is missing? (На інтерактивній дошці)
6) Т: The next task is "Bring me ..." Перед дітьми лежать тварини, вихователь називає фразу "Bring me a dog, please" (a rabbit, a dog, a cat, a snake, a tiger, a crocodile, a mouse , a bird).
7) T: Tell me, please, what animal gives us the milk? Tell the poem about the cow. (Загадка про корову. Діти розповідають вірш про корову)
8) T: Very good! Now let's play a theatre "House in the wood" (Діти показують «Теремок»).
T: Thank you, children. Well done! It is time to say Good-bye.
Діти прощаються з гостями.