Конспект інтегрованого заняття з освітньої галузі «Комунікація» і «ИЗО» в середній групі




Дата конвертації05.06.2017
Розмір4.26 Kb.
ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

Тетяна Маслова
Конспект інтегрованого заняття з освітньої галузі «Комунікація» і «ИЗО» в середній групі

мета: розвиток комунікативних і творчих здібностей у дітей середньої групи

завдання:

1) Придбання дітьми досвіду спільної інтелектуально-творчої діяльності.

2) Вчити дітей придумувати продовження знайомої казки, вводячи в сюжет нових героїв.

3) Створювати умови для мотивованої активної монологічного мовлення.

4) Розвивати творчу уяву через зображення сюжету казки.

устаткування:

Великий конверт з листом (на конверті -Карлсон, "чарівна паличка", папір, пензлі, фарби, фломастери, олівці, музичний супровід,

Хід заняття:

вихователь: Діти! Ви випадково не чули звуки за вікном, схожі на заведений моторчик? Коли ми йшли з зарядки, я чула такий звук, а в поштовій скриньці знайшла лист. А на конверті намальований герой казки. подивіться

і вгадайте, хто це? (Карлсон)

Привіт, діти!

Це я - ваш друг, Карлсон! Одного разу, пролітаючи повз ваших вікон, я чув, як ви складаєте казку. Мені дуже сподобалася ваша цікава історія. Прошу вас, складете казку і надішліть її мені, а я розповім її своєму другові Малюкові і іншим дітям!

Посилаю вам чарівну паличку, вона допоможе вам у творі нової історії.

ваш Карлсон

вихователь: Діти ви згодні скласти нову історію до вже знайомої вам казці?

діти: Так!

вихователь:

Сядемо рядочком на стільчик,

А я вами посиджу

Загадаю вам загадку

Хто тямущий подивлюся?

Загадка: В якій казці живуть бабуся, дідусь, заєць, вовк, ведмідь, лисиця і веселий маленький і круглий мандрівник?

Відповіді дітей: Колобок

вихователь: Хлопці, давайте згадаємо, як починалася казка «Колобок».

Діти починають казку за допомогою вихователя. І продовжують до моменту зустрічі колобка із зайцем.

вихователь: Хлопці, що ж далі сталося з колобком, з ким він зустрівся в своїй подорожі?

Відповіді дітей: заєць, вовк, ведмідь, лисиця

вихователь: Хлопці, а Карлсон дав нам чарівну паличку. Вона нам допоможе пофантазувати і скласти нові подорожі колобка!

Кому потрапить в руки чарівну паличку, той складає нову історію, придумуючи нових персонажів і пригоди колобка.

Діти по черзі і групами складають, фантазують, зображують героїв казок, вводять нових персонажів в сюжет знайомої їм казки. Вихователь підтримує і допомагає дітям.

В кінці казки підводиться підсумок, діти оцінюють цікаві сюжети.

вихователь: Нашої казочці кінець - хто придумав молодець!

Цікава у нас вийшла казка, я думаю, що Карлсон дуже сподобається.

вихователь: Діти, в коло швидше вставайте і веселу танець починайте!

Діти виконують ритмічні вправи під веселу музику.

Конспект интегрированного занятия по образовательной области «Коммуникация» и «ИЗО» в средней группе

вихователь: Хлопці, підійдемо до столів з чистими аркушами. І кожен намалює сподобалася персонаж з нашої казки.

Діти вибирають самостійно матеріал для малювання. Фантазують і малюють.





Конспект інтегрованого заняття з освітньої галузі «Комунікація» і «ИЗО» в середній групі