Конспект гри-заняття з образотворчої діяльності в першій молодшій групі «Дощик-дощик, кап, кап, кап»




Дата конвертації20.06.2017
Розмір3.37 Kb.
ТипДощ, дощик, хмаринки

Тетяна Володимирівна
Конспект гри-заняття з образотворчої діяльності в першій молодшій групі «Дощик-дощик, кап, кап, кап»

Малювання фарбами "Дощик-дощик, кап, кап, кап"

Цілі: Викликати у дітей бажання малювати фарбами;

завдання:

1. Навчати дітей малювати побачене явище дощ, прийомом

примакивания;

2.3акреплять вміння правильно тримати пензель і акуратно користуватися

гуашшю;

3. Виховувати інтерес до колективної творчості.

Хід заняття:

Вихователь: Ви хочете, хлопці пограти?

рухлива гра «Сонечко і дощик» / повтор 2-3 рази /

«Сонце світить веселіше, виходь гуляти скоріше!» - діти ходять по групі, а при словах «Дощик, дощик все сильніше: ховайтеся ви під парасольку швидше!» - біжать під парасольку до вихователя.

Стоячи під парасолькою: Який сильний дощ пішов і ніяк не кінчається.

А чому дощ іде, хто знає? "(Хмаринка плаче)

Що ж треба зробити, щоб дощ скінчився? / Відповіді дітей / читання

вірші

Вихователь: Ось і дощик скінчився. Можна і парасольку закрити. Крапельки дощу мені сказали, що до нас в гості хтось поспішає. / З'являється велика красива пензлик. /

Пензлик: Доброго дня діти! Я знову до вас в гості прийшла! Згадайте, як мене звуть? (Відповіді дітей)

Добре дізналися! Пензлик мене звуть. (Розгляд пензлика.

Вихователь: Подивіться, яка пензлик святкове. Яке плаття у неї яскраве. А зачіску - то, яку гарну пензлик зробила.

Пензлик: Я поки до вас в гості йшла, чула, що у вас музика звучала. Що, ви тут робили? (Відповіді дітей)

Вихователь: Хлоп'ята, подивіться, що нам пензлик принесла (показ панорами з хмарою) відповіді дітей. Що ви тут бачите? / Відповіді /

Подивіться як ми з пензликом акуратно малюємо (дощ прийом примакивания).

-Що у нас вийшло?

Який дощ, хлопці, розкажіть (сильний, холодний, мокрий.)

А тепер іди ти, Ганнуся покажи, як дощ будеш малювати, йди ти Ліза покажи.

А ви, хочете намалювати дощик (відповіді)

-Давайте згадаємо як ми будемо пензлик тримати? / Відповіді дітей /

Раз два три чотири п'ять

Будемо дощик малювати.

Самостійна діяльність дітей.

Вихователь в цей час читає вірш

«Дощик, дощик, веселіше!

Капай, капай, не шкодуй!

Тільки нас не замочи

Даремно в віконце не стукає »

Вихователь разом з Веселої пензликом розглядає дитячі роботи:

Ось так хлопці, ось так молодці Як здорово у вас вийшло - А вам самим, хлопці подобатися (відповіді)

Діти і вихователь дякують пензлик, запрошують залишитися її погостювати в дитячому саду.

Вихователь: Щось, хлопці як сиро і холодно стало. Дощ все йде, і закінчуватися не збирається.

«Дощик, дощик,

Що ти ллєш,

Погуляти нам не даєш? »/ Або /

«Дощик, дощик,

Годі лити,

Малих діточок мочити! »

Хлоп'ята, а що треба зробити, що б дощ швидше скінчився (відповіді):

«З хмаркою потанцювати»

Танець під фонограму "винен хмаринка"





Конспект гри-заняття з образотворчої діяльності в першій молодшій групі «Дощик-дощик, кап, кап, кап»