• Хід роботи

  • Конспект додаткової освіти (англійська мова)




    Дата конвертації16.04.2017
    Розмір4,47 Kb.
    ТипАнглійська мова для дошкільнят

    Заріна Анапіна
    Конспект додаткової освіти (англійська мова)

    ГККП дитячий сад "Балапан" акімату

    Карасуского району

    Конспект заняття з англійської мови

    в дитячому садку

    Підготовлено: педагогом

    доп. освіти Анапіной З. М.

    с. Карасу

    2015р.

    цілі:

    -знайомство з деякими особливостями англійської мови в порівнянні з російським;

    -уточненіе, розширення та активізація словника по темі "тварини";

    -закріплення в промові словесних конструкцій

    (What's your name? I am ...

    How old are you? I am);

    -введення і відпрацювання нової лексики за темою "цифри" (1-10);

    -розвиток пам'яті, уваги, фонетичного і музичного слуху, тонкої, артикуляційної і загальної моторики;

    - формування позитивної установки на занятті, доброзичливих відносин.

    устаткування:

    Іграшки (a bear - ведмідь, a hare - заєць, a dog - собака, a frog - жаба, an elephant - слон, a mouse - мишка, a cat - кішка, a fish - рибка, Незнайко (do-not-know) c невиконаним домашнім завданням, запис пісень ( "Good evening", "1-7", "How many elephants?", "One and two and three.")

    Хід роботи

    1. Організаційний момент (Формування позитивної установки дітей на участь в занятті. Розвиток слухового уваги.)

    Гра "Чарівні ворота". Діти проходять через обруч (чарівні ворота, щоб потрапити в країну мови, вітаються з ними і називають пароль (Hello. I am Sveta) і сідають на свої місця.

    Teacher: Хлопці ви любите грати? (гра "Повторюшка"). Тоді приготуйте свої вушка і повторюйте за мною: [u:], [tt], [dd], [i:], [in], [gut], [i: vnin].

    2. Відпрацювання словесних конструкцій.

    Покажіть мені свого вчителя - teacher. Він головкою киває і щось говорить: "Good evening". -Song "Good evening".

    У нашій чарівній країні ми з вами граємо, танцюємо, розмовляємо, а допомагають нам в цьому наші іграшки-toys.

    Ось і сьогодні я принесла a red bag, в якій лежаn всі наші тварини. Давайте згадаємо. (Діти називають вивчених раніше тварин).

    А bear, a hare, a dog, frog, an elephant, a mouse, a cat, a fish.

    How many toys are there? 1? 2? 3? - Many!

    Давайте порахуємо наших тварин, але спочатку треба згадати назви цифр. В англійській мові починаю рахувати з великого пальця і пальчики розгинають. Count 1,2,3-10. Song "1-7".

    3. Зарядка. (Розвиток загальної моторики, координація мови з рухом.)

    Hands up,

    Hands down,

    Sit down,

    Stand up.

    1, 2, 3 hop, hop, hop

    1, 2, 3 stop, stop, stop.

    1 and 2 and 4 and 4

    I am sitting on the floor.

    I am sitting on the floor.

    1 and 2 and 3 and 4.

    Song "How many elephants?"

    4.Guest. (Активізація мовлення дітей, закріплення словесних конструкцій.)

    Хлопці, до нас сьогодні прийшов незвичайний гість. Покличемо його: "Come in". (З'являється Незнайка)

    Незнайка: "Hello. What's your name? I am Do-not-know".

    Як ви думаєте, чому його так все звуть? (відповіді дітей)

    Do-not-know великий або маленький big or little?

    How old are you? I am 7.

    Do-not-know прийшов до вас за допомогою. Він вчиться в школі і йому, як і будь-якого іншого учня задають домашнє завдання. Але сьогодні домашнє завдання такий важкий, що він сам впоратися не може. Допоможе нашому гостю? (Yes)

    завдання:

    • Сount 1-10. Вежа з кулачків.

    • Приклади: 1 + 1 =

    2 + 2 =

    1 + 2 =

    • Вірші: досочінять.

    Підходити не велено, мені до слоненяті ... (elephant)

    Він жахливо пустотливий, обливає всіх водою.

    Зелена пустунка, лісова стрибуха

    Все по купинах стриб та скок, дуже жвава (a frog).

    Кішка (cat) -в ставку живе,

    Риба (fish) - на суші,

    Я ще не те скажу,

    Ти мене не слухай.

    5. Закінчення заняття.

    Ось і впоралися ми з домашнім завдання. Та й Do-not-know вже пора.

    Good bye, Do-not-know.

    І ми йдемо прощатися з чарівними воротами і гостями. Good bye





    Конспект додаткової освіти (англійська мова)