Комплексне логопедическое заняття спільно з батьками для дошкільнят із заїканням «Наші традиції»




Дата конвертації18.06.2017
Розмір4,86 Kb.
ТипКонспекти занять, НОД

Катерина Морозенко
Комплексне логопедическое заняття спільно з батьками для дошкільнят із заїканням «Наші традиції»

Мета: створення сприятливих відносин з батьками.

завдання:

• Організувати спільну роботу з батьками.

• Сприяти згуртуванню дитячо батьківських відносин.

• Створювати сприятливий емоційний настрій в групі.

• Сприяти розвитку творчих здібностей дітей.

• Згадати правила красивої мови, що сприяють розвитку навичок плавної мови.

• Розвивати зв'язну плавну мова дошкільнят.

хід:

Організаційний момент:

Настрій на заняття, вітання.

Основна частина:

1. М'язова саморегуляція - елементи самомасажу

Щоранку прокидається сонечко і радує нас своєю появою. Давайте візьмемось за руки і зробимо сонечко. Ось яке сонечко у нас вийшло. А наші ручки будуть його промінчиками (піднімаємо руки вгору, пальці розставлені в сторони). Адже у сонечка багато промінчиків, які своїм світлом радують всіх, а теплом зігрівають все навколо (руки по сторонам і знову за руки).

Самомасаж «Сонечко» (батьки роблять дітям, а діти - батькам)

Сонце з неба посилає промінь, промінчик, промінчик (руху по лобі від середини до скронь)

І їм сміливо розганяє хмари, хмари, хмари (плавні звивисті руху по лобі)

Лучик ніжно зігріває щічки, щічки, щічки (потирають щічки)

Сонечко на носик ставить крапки, крапки, крапки (постукують пальцем)

Золотять веснянки діток дуже подобається їм це. (легкі постукування пальчиками по щічках і підборіддя)

2. Входження в чарівний казковий світ

Скоро ми відкриємо двері в дивовижний казковий світ, в якому повно чудес, загадок і таємниць. Для цього нам потрібно набратися сили. А силу нам дасть наш дивовижний квітка. Давайте наберемо в долоні чарівної пилку, і відразу сила до нас прибуде. Пилок невидима, але дуже сильна. Обережно, дуже-дуже акуратно підніміть клубочок вгору над головою і осипьте себе Пилком, прекрасним яскравим сяйвом. І ручки і ніжки. Ви відчули, що стали сильніше і впевненіше. Осипьте голову - знання нам знадобляться, носик - щоб добре дихав, очі - щоб добре бачили. І звичайно ж, ротик, щоб мова була дуже красива. Отже, ви готові.

Ну, як, відчуває в собі чарівну силу? Але щоб продовжити нашу подорож в дивовижний казковий світ, нам необхідно пройти випробування. Я думаю, ми з вами обов'язково впораємося, адже в нас стільки багато чарівної сили!

Комунікативний танець - Фіксікі "Бара-бару-бару бум"

«Вгадай предмет» - на дотик з мішечка дістають предмет і відгадують під музичний супровід.

«Наведи порядок» - зібрати всі предмети в кошики - розділяючи на великі і маленькі розміри.

А попереду болото. Перейти через болото можна тільки по купинах - перестрибування через спортивні атрибути - "купини".

Ось ми і в казковій країні. Ой, подивіться на чарівної галявинці - чудовий скринька, і послання. Подивіться, в скриньці лист від чарівної Зірочки: «Чула я, що у вашій групі є дуже цікаві традиції. Ви любите щоранку все разом робити дихальну зарядку, відзначаєте в групі дні народження, вітаєте іменинників, ви відкриваєте ключиком чарівні віконця, виготовляєте книжки-малятка. А ось про традиції, які є на ваших сімейних планетах, і про традиції інших груп вашого дитячого садка мені, на жаль, нічого не відомо. У мене є одна до вас прохання: в своїх чарівних віконцях намалювати традицію вашої родини і розповісти про неї з правилами красивої мови, а моя помічниця малятко-зірочка, яка в чарівній скриньці, прилетить в мою Зоряну країну і розповість мені ».

Малюють традиції спільно з батьками.

Розповідають про традиції з правилами красивої мови.

А ми з ваших робіт зробимо книжку малятко про традиції нашої однієї великої родини.

Хлопці, а в інших групах теж є свої традиції. Ви зараз з вихователями одягайтеся і виходите на вулицю дізнатися, які традиції є в інших групах, але важлива умова зірочки ви робите це самостійно, без батьків.

підсумок:

Рефлексія учасників відкритого заняття за солодким столом

У підсумку нам вдалося досягти поставленої мети за рахунок виконання висунутих завдань. Нам вдалося створити позитивний емоційний настрій, згуртувати дитячий колектив, діти, батьки і педагоги з інтересом брали участь в заході.





Комплексне логопедическое заняття спільно з батьками для дошкільнят із заїканням «Наші традиції»