• Хід заняття.

  • Інтегроване заняття в підготовчій групі «Юні винахідники»




    Дата конвертації03.08.2019
    Розмір3,65 Kb.
    ТипОбразотворчого мистецтва. Конспекти занять по З

    Ольга Васильєва
    Інтегроване заняття в підготовчій групі «Юні винахідники»

    вихователь Васильєва О. Г.

    Мета:. Закріпити у дітей знання отримані раніше. Підтримувати інтерес до інтелектуальної діяльності, бажання будувати, проявляючи наполегливість, цілеспрямованість, взаємодопомога.

    завдання:

    Закріпити вміння складати папір в різних напрямках і створювати об'ємні вироби в техніці орігамі.

    Закріпити вміння виділяти в процесі сприйняття якості предметів, вміння аналізувати і робити відповідні висновки.

    Продовжувати розвивати інтерес до художньої літератури. Уміння розуміти і пояснювати основні відмінності між літературними жанрами.

    Удосконалення комунікативних навичок, встановлення міжособистісного довіри, розвиток емпатії та інтересу до партнерів по спілкуванню.

    Розвивати зв'язне мовлення, вміння відповідати на питання повним і точним відповіддю.

    Розвивати уміння слухати відповіді один одного, виховувати дружні почуття між

    дітьми, згуртовувати дитячий колектив.

    Виховувати у дітей прагнення до знань.

    Виховувати стійка увага, інтерес до навчальної діяльності.

    Розвиваюче середовище:

    конверт, книга казок, виставка книг, колекція різновидів паперу, грамзапись П. Чайковський «Вальс квітів»,

    Роздатковий матеріал: аркуші паперу, ножиці, ємності з водою, ганчірочки.

    Хід заняття.

    1 Оргмомент:

    - 1,2,3,4,5 - хочу загадку загадати: «Не кущ, а з листочками; НЕ сорочка, а зшита; не людина, а розповідає »

    - Ви любите читати? Що вам подобається найбільше?

    - Діти, ви любите казки? Що таке казка?

    - Пропоную вам вікторину «Любителі казок» (педагог зачитує уривки з творів, діти відгадують)

    - Молодці, бачу, знаєте ви казки. Ой, а що ж це таке?

    (з книги випало лист)

    2 Проблемна ситуація:

    - Так тут якесь - то лист, давайте прочитаємо:

    «Дорогі хлопці, пише вам Фея квіткової країни. У нашій країні велике нещастя: злий ураган забрав всі ємності і зараз нам, жителям країни квітів нічим полити наші квіти. Може бути у вашій групі є винахідники?

    - Давайте подивимося, що залишилося після урагану (в кошику лежить сито, ґудзик, аркуш паперу, і ін. Розглядаючи предмети діти визначають можна цим предметом полити, приходять до висновку, що потрібно зробити стаканчик з паперу)

    - Яка буває папір? (планшет з видами паперу)

    Для чого вона потрібна? Як отримують папір?

    3 Робота з папером.

    - Ми зробимо з паперу стаканчик.

    - При виготовленні вироби з паперу, які правила ви повинні пам'ятати?

    (якщо хтось швидко зробив саморобку, запропонувати зробити з серветки)

    4 Експериментальна діяльність:

    - Давайте перевіримо, чи зможуть жителі квіткового міста полити свої рослини цими стаканчиками. (за столами)

    Запропонувати налити в інший стаканчик (він промок, чому)

    Висновок: чим щільніше папір, тим довше вона не промокне

    - Як ще можна використовувати ці стаканчики?

    5 Физминутку

    Пальчикова гімнастика «Квітка» (зріс високий квітка на галявині ....)

    6 Підведення підсумків.

    Як ви думаєте, допомогли ми з вами жителям квіткового міста. Ми напишемо листа і відправимо наш винахід.





    Інтегроване заняття в підготовчій групі «Юні винахідники»