«Іграшки» 1 молодша група




Дата конвертації04.08.2019
Розмір2,72 Kb.
ТипТемочка

Ніна Волгіна
Заняття по изодеятельности і мовному розвитку «Іграшки» в першій молодшій групі

Мета: продовжувати вчити дітей розрізняти і називати кольори: червоний, синій, жовтий; сприймати і розрізняти відтінки. Закріплювати вміння розповідати вірш, чітко промовляючи слова, формувати уявлення про величину: великий, маленький, закріплювати вміння дітей тримати кисть трьома пальцями за залізним наконечником, набирати фарбу на кисть, вмочуючи її всім ворсом в баночку, розвивати увагу, самостійність, естетичний смак; виховувати доброту, емоційно-позитивне ставлення до персонажів.

Матеріал: іграшки - конячка, прищіпки; коробочка.

Матеріал для ліплення (тісто, зефір, пластилін).

Попередня робота: заучування віршів А. Барто, дидактичні ігри з розрізнення кольору.

хід заняття

-Сьогодні до нас в гості приїхала конячка. Хто знає вірш про конячку?

Вихователь викликає двох дітей, пропонує погладити конячку і розповісти вірш, стежить за чіткістю вимови слів. Якщо інші діти теж виявляють бажання, то розповідають все разом хором.

-Лошадка дуже задоволена, що діти про неї так піклуються. Ось як вона радіє (конячка ірже). Вона привезла вам в подарунок велику красиву коробку, а в ній багато різнокольорових коробочок. (Вихователь виставляє їх на стіл).

- Діти візьміть кожен собі по коробочці. Якого вони кольору? (Запитує 3-4 дітей).

-Ой, та тут в коробочці щось ще є (висипає на килим прищіпки).

- Діти, я ненавмисно їх розсипала, допоможіть, будь ласка, зібрати. Конячка просить, щоб ви правильно прикріпили прищіпки до коробочки. Сині прищіпки на синю коробочку, а жовті на -? (жовту, червоні на червону, а зелені на -? (зелену).

(Діти збирають і прикріплюють).

-Спасибі, малюки.

Гра по Железновой «На конячці»

Їдемо - їдемо на конячці,

Але але але!

Ради-раді все хлопці,

Але але але!

Ради-раді прокотитися,

Але але але!

Дзвінко цокають копитця:

Але але але!

Перед пісенькою покажіть малятам іграшку - конячку. Розгляньте уважно, яка у конячки грива, які копита, хвіст. «Прорепетируйте» склад для підспівування: «але». Скажіть малюкам: «Зараз ми поїдемо кататися на конячці», роздайте їм дерев'яні ложки.

Конячка дуже любить яблука та моркву. Педагог пропонує дітям приготувати частування для конячки з тіста, зефір для ліплення, пластилін.





«Іграшки» 1 молодша група