• Хід заняття

  • Художньо-естетичний розвиток. Малювання «Зимовий пейзаж»




    Дата конвертації05.04.2017
    Розмір2.53 Kb.
    ТипЗимові малюнки. Малюємо з дітьми зиму

    Надія Цовдошіна
    Художньо-естетичний розвиток. Малювання «Зимовий пейзаж»

    мета:

    - вчити дітей відзначати в малюнку ознаки зими і її красу;

    - продовжувати знайомити дітей із зимовим пейзажем, підвести до розуміння того, що природа прекрасна в будь-який час року;

    - продовжувати вчити малювати дерево (стовбур, гілки) кінчиком пензлика;

    - розвивати у дітей естетичне сприйняття, розвивати почуття форми і композиції, дрібну моторику рук;

    - виховувати акуратність в роботі з фарбами, самостійність;

    - виховувати любов до природи.

    Матеріали, обладнання:

    аркуші паперу А4, фарби, пензлі, серветки, стаканчики з водою.

    Хід заняття:

    1. Орг. момент.

    - Подивилися один на одного, привітали, подарували посмішки. Сіли на стільці.

    2. Перегляд зимових картин, відповіді на питання.

    Вихователь пропонує дітям розглянути зимові пейзажі і читає уривок з вірша А. С. Пушкіна «Йде чарівниця зима!»

    Прийшла, розсипалася жмутами

    Повисла на суках дубів

    Лягла хвилястими килимами

    Серед полів, навколо пагорбів ...

    Питання про дітей.

    - Яка пора року зображено на картинах?

    - Що сталося в природі з приходом зими?

    - Хлопці, а ви любите зиму?

    - А чим можна займатися на прогулянці взимку?

    3. Фізкультхвилинка «Сніжки»

    "Один два три чотири,

    ми з тобою сніжки ліпили:

    круглий, міцний, дуже гладкий,

    і зовсім - зовсім не солодкий.

    Раз - підкинемо, два - зловимо,

    три - упустимо і зламаємо! »

    4. Показ способу малювання.

    - Сьогодні, хлопці, ми з вами будемо художниками, і будемо малювати зимовий пейзаж. Подивіться на картини і малюнки, а може ви хочете зобразити щось своє. Малюємо зиму.

    5. Пальчикова гімнастика «Пішли пальчики гуляти»

    - Але спочатку ми розімніть пальчики, зробимо гімнастику.

    6. Самостійна діяльність дітей.

    Включаю спокійну музику, діти приступають до малювання.

    7. Рефлексія

    По закінченню роботи пропоную дітям розглянути всі малюнки і відзначити найбільш вдалі і яскраві роботи. Молодці у вас вийшли відмінні малюнки. Заняття закінчено.





    Художньо-естетичний розвиток. Малювання «Зимовий пейзаж»