Гра-драматизація за казкою «Теремок», в молодшій групі.




Дата конвертації15.04.2017
Розмір2,42 Kb.
ТипДитячі ігри

Наталя Казина
Гра-драматизація за казкою «Теремок», в молодшій групі.

Мета: спонукати дітей брати участь в драматизації казки, спо собствовать вихованню любові і тваринам.

Матеріал: костюми (елементи, персонажі казки «Тере мок» (маски, рукавички, фартушки, шапочки, барвистий мішок). Будівельник ний матеріал: цеглинки, пластини.

хід заняття

Вихователь вносить в групу барвистий мішок, наповнений ко мами. Одягає маску зайця. -Хто я?

- Зайчик.

- Правильно, зайчик-побігайчик. Як стрибає зайчик-побігайчик? (Діти показують.) Які у нього вуха?

Вихователь надягає шапочку жаби.

- А тепер я хто? Як скаче жаба-жаба? Як вона кумкає? (Діти відповідають.)

- У нас є і мишка-норушка, і жаба-жаба, і зайчик-побе гайчік. В якій казці вони живуть? Сідайте зручніше на килимі і послу шайте казку «Теремок».

Вихователь розповідає, запитує;

- Сподобалася казка? Хто сподобався найбільше? Вихователь пропонує пограти в казку. Спочатку «будують» теремок -

беруть стільці, ставлять півколом. Вихователь розподіляє ролі.

- Хто хоче бути мишкою-Норушка? Жабою-жаба? Зайчіком- побігайчик? Лисичкою-сестричкою? Хто буде дзигою - сірим бочках кому? А хто ведмедем клишавим? Як він гарчить?

Вихователь допомагає дітям одягатися в костюми, потім починає розповідати казку. По ходу казки вихователь допомагає репліками дей ствие дітей. Після закінчення драматизації вихователь пропонує постро ить доріжку до нового Теремки, який побудували звірі. Спочатку діти будують вузьку коротку доріжку, приставляючи цеглинки один до одного короткої сто роною. Вихователь запитує:

- Як ви думаєте, за такою доріжці кому з звірів зручно буде хо дить? (мишці, жабі).

Потім діти будують широку довгу доріжку, приставляючи цеглинки один до одного довгою стороною.

Питання: Яка це доріжка? Які звірі можуть ходити по широкій довгій доріжці? ведмідь, вовк, лисиця).

Діти грають з будівлями і звірятками.





Гра-драматизація за казкою «Теремок», в молодшій групі.