Дата конвертації15.04.2017
Розмір2.74 Kb.
ТипФутбол для дітей

Надія Сухова

1 червня 2016 року у базі нашого ДОУ в рамках реалізації Муніципального проекту "Разом до перемоги" пройшов товариський матч з футболу між нашою командою "Спартак" МКДОУ БГО Дитячого садка № 16 комбінованого виду і командою "Дружба" МКДОУ БГО Центру розвитку дитини - дитячого садка № 18. Ця зустріч стала справжнім святом для дітей і дорослих., Відкриття якого почалося з підняття прапора ДОУ і виступи дівчаток з музично-спортивної композицією "Спорт".

Фотоотчёт об открытом мероприятии по футболу в детском саду

У грі все було по-справжньому: назва команд, вибір воріт і вітання команд один одного - це знак прийняття суперника, дружнього настрою і обіцянки чесної гри.

Головним суддею товариській зустрічі з футболу серед дошкільнят була - Лоренгель Галина Миколаївна, вихователь МКДОУ БГО Дитячого садка № 20 комбінованого виду.

Команди складалися з хлопчиків і дівчаток, грали потужно, швидко, стрімко. Діти були зібрані, організовані, відповідальні, намагалися показати всі свої вміння і навички.

У перерві між таймами виступила група підтримки - дівчинки МКДОУ БГО Дитячого садка № 16 з помпонами.

Після закінчення двох таймів з танцювальною композицією "Герої спорту" виступили вихованці дошкільного навчального закладу № 18.

Матч закінчився перемогою нашої команди "Спартак" - з рахунком 15: 0. На завершення гри відбулася урочиста церемонія нагородження. Команди футболістів отримали грамоти та медалі, а також привітання від педагогів і батьків.

Сьогодні, наші вихованці, долучилися до міського товариства, щоб віддати данину цьому популярному виду спорту. Можливо, що в недалекому майбутньому, з наших дітей вийдуть майбутні зірки спорту, зірки футболу!